Виконком міської ради намагається завжди допомагати людям

Про це розповідає начальник відділу організаційно-аналітичної роботи Ірина Ліщук.
Багато людей звертаються до редакції «Міста вечірнього» зі словами вдячності тим, хто допоміг їм у важку хвилину, і завжди в числі перших згадують виконком міської ради і особисто її очільника Петра Даниловича Саганюка. І дійсно, міська влада ще нікого не залишила поза своєю турботливою увагою, допомагала всім, хто звертався. А проблем у людей багато. Когось спіткала біда, комусь потрібні кошти на лікування, хтось постраждав від стихії, а когось підвели недобрі люди. І всіх потрібно вислухати, зрозуміти, а, головне, допомогти. Звичайно, кошти міського бюджету мають своє цільове направлення. Використовувати їх для потреб окремих людей не можна, а тому працівники апарату виконкому міської ради виділяють фінансову допомогу із власних, зароблених коштів. Перерахувати всі випадки, коли працівники виконкому відгукувались на потреби людей, неможливо. Але окремі випадки допомагають створити реальну картину того, що влада в нашому місті не залишає людей наодинці з бідою. З етичних міркувань не станемо називати суми, які виділялися на допомогу людям, але зазначимо, що ці кошти є значними. Апарат міськради неодноразово підтримував спілку «Чорнобиль», двічі перераховували свої заробітки на зведення храму в місті Волноваха. Піклування про родини загиблих воїнів АТО весь час в центрі уваги міської влади. Докладено максимум зусиль для того, щоб наші герої були забезпечені житлом, турботою оточені вдови і діти тих, хто не повернувся з поля бою. Солідна допомога була надана Надії Упоровій, забезпечені новими комфортними квартирами вдови, які потребували кращих побутових умов.
Щодня, незважаючи на те, є прийом у міського голови чи немає, в приймальні сидять люди.. Їх приводять до очільника різні потреби, але в основному це проблеми побутового характеру, а ще частіше – необхідність в лікуванні. І знову працівники виконкому відгукуються на сльози людей. Міська рада допомогла коштами спілці діабетиків, фінансову підтримку на лікування отримали Іван Дмитрович Головін, Валентина Андріївна Коваль, Катерина Страхорчук, Юрій Дячук та багато інших. В кожній публікації нашого видання під рубрикою «Поспішаймо робити добро» звучить вдячність апарату міської ради.
Не можна не згадати про те, як допомагає міська влада нашим захисникам – військовому з’єднанню, що дислокується у Володимирі-Волинському. Місто не можна уявити без військових, а тому шефська допомога частині надається постійно. Міська влада відгукується на всі прохання військовиків. Як владі, так і громаді не байдуже, в яких умовах живуть і служать наші солдати, чи тепло в казармах, чи мають вони необхідні умови для навчань і вдосконалення бойових навичок.
Від імені всіх, кому прийшли на допомогу працівники апарату міської ради, висловлюємо щиру вдячність Петру Даниловичу Саганюку і апарату міської ради за щиру любов до людей, за турботу про благополуччя громадян не тільки міста, а й району, адже не секрет, що до міської ради і особисто до міського голови не раз звертаються мешканці сіл нашого району. Діяльність міської ради, шляхетність працівників апарату, які відгукуються на біди людей, є справжнім прикладом того, як потрібно творити добро. Двері міської ради завжди відчинені для тих, хто потребує підтримки і розуміння.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський
Матеріал підготовлений за ініціативи благодійного фонду Олександра Шевченка та українського журналістського фонду.

Розділ новин: 

Коментарі