Вихованці спеціалізованої школи-інтернату показали чудові результати на всеукраїнських змаганнях

У спецшколі-інтернаті для дітей з вадами слуху активно вирує спортивне життя. Щороку вихованці беруть участь у всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе». Цього разу результати виявилися особливо високими.
Перший етап з легкої атлетики відбувся наприкінці червня у Миколаєві. Наші діти 2001-2004р.н. підкорили спортивні вершини на рівні дорослих. Мар’яна Кліщук у бігу на 400м посіла 3-є місце, виконавши другий дорослий розряд. Софія Брилюк стала переможницею серед дівчат з метання м’яча. Володимир Сергатюк на біговій дистанції 60м став третім і виконав третій дорослий розряд. Також спортсмен посів 2-е призове місце з метання м’яча. Першим у метанні став Олексій Антонюк, який також отримав 1-е місце у бігу на 400м, виконавши другий дорослий розряд.
Інший етап відбувся у таборі «Молода гвардія», що в Одесі, де діти і змагалися, і оздоровлювалися. На всеукраїнських змаганнях 3-є місце з настільного тенісу виборов Станіслав Савлук. Другим у змішаній парі став Юрій Сенатор. Батько хлопця зараз перебуває у зоні АТО і дуже зрадів успіху сина. Брати Марк і Захар Матеряни посіли 3-є місце з пляжного волейболу, а дівоча пара Мар’яна Пархомей і Валерія Золотницька – 2-е місце з цього ж виду спорту. До змагань талановитих спортсменів готували тренери Микола Шевчук і Валерій Кравченко.
Аліна Зай, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі