Виділено чотири квартири родинам загиблих

Щовівторкова нарада міськвиконкому з керівниками відділів, яка відбулася 15 листопада, розпочалася з інформації керівника відділу майнових і земельних ресурсів Лариси Процької. Вона звітувала про роботу інспекції щодо діяльності власників ВАТ «Володимир-Волинський цукровий завод». Міський голова Петро Саганюк дав вказівку довести цю інформацію до відома всієї громадськості посередництвом ЗМІ. 19 листопада в місті буде проведений ярмарок, а 17 листопада потрібно привітати із Днем студента кращих студентів місцевих спеціальних навчальних закладів. Мер міста наголосив, що до 25 грудня на центральній площі має бути встановлена новорічна ялинка.
Підсумовуючи результати сесії, яка відбулась 11 листопада, очільник міста сказав, що виділено кошти на п’ять об’єктів. Ці об’єкти вказані у рішенні сесії. Якщо відділи і установи не задіють виділені кошти, наступного року на підтримку міського бюджету можуть не розраховувати. В перспективі – внесення змін до плану соціально-економічного розвитку міста, робота над програмою утеплення, яка передбачає вивчення досвіду інших областей. Напередодні свят є потреба зустрітися з родинами загиблих, вивчити їхні проблеми.
Під час брифінгу з місцевими журналістами Петро Саганюк відповів на їхні запитання.
-Перша негода. Чи спричинила вона проблеми у місті?
-Це проблема невелика. Виникли незручності для жителів міста. Ми готові до зими. У нас достатній запас сипучих матеріалів, приведена в готовність техніка.
-Ситуація із субвенціями на медицину і освіту не поліпшилась?
-Ні, борг залишився. На сесії ми виділили кошти на медицину і освіту. Ведемо перемовини. Але враження таке, що нас не чують. Будемо надіятися. Державні кошти йдуть на садочок №2, на ремонт вулиці Ковельської. Дякуючи нардепу Ігорю Гузю, 500 тисяч гривень виділено на педколедж. Нардеп обіцяє кошти на природоохоронні заходи.
-Відомо, що виділені квартири родинам загиблих в АТО.
-Так, постановою Кабміну нам виділено 4 квартири для родин загиблих. Це родини Смірнових, Крупець, Цигикал та Максименко. Є положення, куди їм потрібно звертатися і з якими документами.
-З’явилася інформація, що з 1 січня 2017 року неприватизовані квартири відійдуть у власність міської ради.
-Відповідної документації ще немає. Але швидше за все так і буде. Людей ніхто не виселятиме, але вони не матимуть права продати квартиру тощо.
Антоніна Булавіна, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі