Вулицями Володимира-Волинського їздитиме карета, а у ТКЦ «Княгині Ольги» поселяться князь і княгиня

Відтепер своїх гостей на порозі ТКЦ «Княгині Ольги» зустрічатиме князівська пара – Ольга та Ігор з почтом. Ви матимете можливість здійснити майже реальну подорож у минуле, уявити себе членом князівської родини, проїхати нашим древнім княжим містом у кареті, запряженій кіньми. Відчути, як це, коли ваше волосся розвіває вітерець, а серце стукотить під ритм кінських копит у передчутті щасливої миті. Майбутні наречені, уявіть лише: ви – така незрівнянна, у білій сукні - виходите у свій найважливіший день, та не з машини, а з карети, а руку вам подає князь. Ось він, у князівському одязі з вишуканими манерами. А до місця святкування вас проводжає сама княгиня Ольга. Хіба ви могли про таке навіть мріяти? Тепер же це – цілком реально. І князівська пара із почтом, і карета, запряжена кіньми, – усе це завдяки творчому задуму господині ТКЦ «Княгині Ольги» Оксани Веремчук стає реальністю.
Для тих, хто вирішив відзначити урочисту подію у ТКЦ «Княгині Ольги», підготовлена цікава і насичена розважальна програма. В особливий день вони матимуть змогу проїхатися містом у кареті, поринути в атмосферу історичного, князівського колориту. В кареті молодята зможуть приїхати до РАЦСу, прогулятися містом, а тоді на святкування урочистої події прибути до «Княгині Ольги». І сама княгиня разом з князем зустрінуть вас. Килимовою доріжкою в супроводі князівської пари ви вирушите до арки, прикрашеної ніжним біло-рожевим цвітом, а тоді – до розкішної зали, де проходитиме святкування. Та якщо день вашого весілля вже позаду – не засмучуйтесь. Подорож у кареті, зустріч з князівською парою можливі не тільки у день весілля, але й під час інших урочистостей.
Від моменту, коли Оксана Веремчук тільки прийняла рішення відкрити свій заклад і дати йому ім’я великої княгині – мудрої та мужньої жінки, яка посідає значне місце в історії Київської Русі і є прикладом для активних, сильних, цілеспрямованих жінок України, вона постійно поглиблює історичну тематику. Оксана Петрівна ніколи не зупиняється на досягнутому, постійно радуючи своїх гостей новинками. Та князівська атмосфера – найбільш вимріяна.
-Образ княгині Ольги для мене є особливим, найближчим своєю силою і наполегливістю. Якщо вже я прийняла більше десяти років тому рішення назвати її ім’ям свій заклад, то маю робити все для того, щоб назва відповідала змісту. Дуже рада, що нарешті мрію вдалося здійснити. Сподіваюся приємно вразити наших відвідувачів і допомогти їм зробити свято особливим. А князь, княгиня, ну і, звісно ж, уся історично-святкова атрибутика сприятимуть цьому, - каже Оксана Веремчук.
Тетяна Корнійчук, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі