Всі учасники АТО району забезпечені земельними ділянками під забудову

18 липня на традиційній оперативній нараді керівників структурних підрозділів Володимир-Волинської РДА про роботу сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства інформував його керівник Петро Чуцький. Він зазначив, що сектор було створено шляхом злиття двох відділів. На даний час той величезний обсяг роботи, покладений до компетенції структурного підрозділу, виконує лише двоє посадовців, хоча за штатним розкладом їх має бути чотири. Цікаво, що немає претендентів на заміщення вакантних посад через низький рівень заробітної плати. Проте службовці справляються зі своїми обов’язками, лише не вистачає часу, аби вчасно відповідати на численні звернення громадян. У майже годинній промові Петро Андрійович детально поінформував про всі напрямки роботи, про проблеми та успіхи. У районі 78 населених пунктів. Переважна більшість з них мають генеральні плани. Але 60 відсотків таких документів складалися ще у радянські часи. Хоча вони досі чинні, але є застарілими та вимагають оновлення. Ті сільради, які вносили зміни до генеральних планів ( в т. ч. Ласківська, Зарічанська, Оваднівська), отримали можливість виділити 220 земельних ділянок під забудову, які на 80 відсотків уже розподілені. На даний час всі учасники АТО з району, які виявили бажання отримати землю, уже її отримали.
Щодо ЖКГ, то у районі працює 10 комунальних підприємств, розроблено 16 програм, але їх виконання залежить від сільрад та їх фінансової спроможності. 11 населених пунктів охоплено централізованим вивозом сміття. З метою поліпшення якості питної води проводяться ремонти водогонів та заміна устаткування на водонапірних вежах. Триває робота з облаштування вуличного освітлення – вже встановлено 909 світлоточок. Активно проводяться заходи з енергозбереження. Але основною проблемою залишається стан доріг, хоча і за таких умов 62 населених пункти забезпечені пасажирськими перевезеннями (10 з них - умовно, коли маршрутки зупиняються на невеликій відстані від сіл). І це є непоганим показником. Ще одне проблемне питання – благоустрій у селах.
Голова РДА Наталія Василець дала розпорядження сектору активізувати підготовку до зими, завершити у встановлений термін інвентаризацію сміттєзвалищ та відшукати можливість вчасно давати відповіді громадянам на звернення.
За інформацією управління агропромислового розвитку, через несприятливу погоду жнива у районі призупинено. Є попередні дані по урожайності тих культур, які уже зібрані: горох – 37 центнерів з гектара, ріпак – 35, ячмінь – 43.
Завідувач сектору з питань цивільного захисту РДА Юрій Ліщук поінформував, що внаслідок буревію, що пронісся районом на минулому тижні у четвер, суттєвих пошкоджень зазнали лінії електропередач. Станом на понеділок, не все ще вдалося відремонтувати. З одного із будинків вітром знесло шифер. Також постраждали сади, що матиме негативні наслідки, зокрема на врожай яблук.
Міла Сергєєва, Володимир-Волинський район

Розділ новин: 

Коментарі