Всеукраїнська інформаційна кампанія “Робота для ВПО”

Всеукраїнська інформаційна кампанія “Робота для ВПО”
Всеукраїнська інформаційна кампанія “Робота для ВПО”

21 вересня у Володимир-Волинській філії Волинського обласного центру зайнятості, в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», відбувся семінар для безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб.
До спілкування запросили фахівця управління соціального захисту Володимирської районної державної адміністрації Світлану Малиш.
Так, провідний фахівець з профорієнтації Володимир-Волинської філії ВОЦЗ Світлана Старовойтова розповіла присутнім про можливості працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, а також чинні програми за участі міжнародних гуманітарних організацій, які спрямовані на допомогу в працевлаштуванні.
Начальник відділу соціальної підтримки пільгових категорій громадян та осіб з інвалідністю пані Світлана розповіла людям, як отримати статус внутрішньо переміщеної особи, та пояснила його значення. Ознайомила з порядком отримання грошових виплат і соціальної допомоги від держави; порядком перетину державного кордону в умовах воєнного стану та правилами оформлення у дитсадок/школу в місцях тимчасового проживання. Окрім того, обговорили порядок отримання допомоги в рамках програми «єПідтримка» та процедуру відновлення втрачених документів.
Якщо у вас є запитання до фахівців служби зайнятості, телефонуйте за номером 044 244 94 71 і вам обов’язково нададуть консультацію.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: