ВОРОГ ПОСТІЙНО ЗНАВ НАШЕ РОЗТАШУВАННЯ, - АРТИЛЕРИСТИ 51 ОМБ

Особовий склад реактивної артбатареї 51 ОМБр вимагає ротації. Хлопці розповідають про зради керівництва та числені втрати. Про це інформує Нововолинськ діловий.
Зі слів хлопців, у зв'язку з невдалим керівництвом вищого командування частин і з'єднань, задіяних у боях поблизу Іловайська, батарея з веденням активних дій була змушена відступити з займаних позицій з метою збереження життя особового складу та військової техніки.
"Люди пережили те, що важко описати словами, й вони вижили! Хоча шквальний артилерійський вогонь противника майже не припинявся. Збереглим навіть військову техніку, хоча це виглядає неможливим після того, як батарею накрило залпом системи «Ураган». Здавалось, що нас просто знищують, ворог постійно знав наше розташування, нас здавали – і це страшно! Все це призвело до жахливих наслідків – велика кількість загиблих та полонених", - йдеться у відкритому листі артбатареї 51 ОМБр.
Бійці зізнаються, що техніка ремонтується за власний рахунок і завдяки допомозі волонтерів. Психологічна допомога бійцям не надається. Та й під великим питанням ефективність бесіди психолога з людьми, які пережили ці події, тут потрібен тривалий реабілітаційний курс. Морально-психологічний стан підрозділу на нульовому рівні, люди повністю деморалізовані.
"Вихід із цієї ситуації ми вбачаємо тільки в негайній ротації підрозділу! До прикладу: прикордонники, працівники МВС, які відмовляються від відправки у зону АТО, просто звільняються зі служби, і все! А відмобілізовані не мають ніякого права на вибір, це схоже на рабство, і це - ганьба! З учорашніх героїв намагаються зробити дезертирів.
Хлопці цілком виснажені морально і фізично. На нас ніхто не звертає уваги. Ми просимо військове керівництво, політичні партії, громадські організації сприяти невідкладній ротації підрозділу. Ми просимо про допомогу!", - йдеться у повідомленні.

Розділ новин: 

Коментарі