ВОЛИНЯНИН СПРОСТОВУЄ СВОЮ ПРИЧЕТНІСТЬ ДО «ВОЛИНСЬКОГО САФАРІ»

250 тисяч гривень збитків – такі наслідки сафарі, яке влаштували молоді люди на Волині. Інформація набула широкого розголосу в регіоні. Дослідження цієї теми публікувало Інформаційне агентство Волинські Новини. Багато прізвищ, нібито причетних до сафарі, з’явилося у коментарях до публікації. Утім не всі вони, зі слів згаданих персон, мають стосунок до конфлікту.
Так, гаряче заперечує свою причетність до інциденту волинянин Хмелюк Тарас, ім’я якого згадують у коментарях до матеріалу.
Нагадаємо, на Волині зухвалі молодики вирішили розважитись цікавим способом. Так, виїхавши на полювання на незареєстрованих позашляховиках, вони пошкодили величезні площі посівів пшениці у Горохівському та Іваничівському районах. Однак міліціонерам вдалося затримати любителів нічного «сафарі».
Отож, версія пана Хмелюка:
Приблизно о 4 год 30 хв 20.02 я разом із своєю вагітною дружиною та компанією друзів виїхав на відпочинок в село Славське, Сколівського району, Львівської області, де пробув там приблизно до 13 год 30 хв 22.02, а у Володимир-Волинський я потрапив пізно ввечері того ж дня.
25.02.2015 р. в телефонному режимі хтось із моїх друзів мені повідомив, що моє ім’я з’явилося в коментарях статті «Хто насправді причетний до «волинського сафарі»?», а саме невідома мені особа 24 лютого включила мене у список учасників:
Логін: місцевий Триллер:
«Волинське Сафарі, або як пока*атись на на землі хлібороба»
В головних ролях:
1. Приступа Юрій 1978 р.н. (оптова торгівля нафтопродуктами). Брав активну участь, і на другий день приїхав шукати загублену зброю на іншій машині Mercedes GL н.з.АС0060)
2. Хомич Андрій (сумісництво з перетину державного кордону контрабандного товару (колишній прикордонник))
3. Якимчук Володимир (син відомої в Володимирі жінки, яка займається оптовою торгівлею контрафактними цигарками та алкоголем. Відома під псевдонімом Lady Gaga)
4. Замуков Олег (jeep cherokee) (працює помічником Lady Gaga)
5. Хомюк Дмитро
6. Манько Олександр (керівник ТЗОВ “Кур"єр-Розетка)
7. Хмелюк Тарас (Виконавча служба м.Володимир-Волинський. Неодноразово порушував правила полювання)
8. Замуков Олександ в “Сафарі” участі не брав, але наступного дня приїхав разом з Приступою шукати загублену зброю на Fiat Ducato)
9. Слісарук (ім"я уточнюється) (прикордонник)
10. Борщевський Андрій (був на місці, але поїхав ще до початку дійства)
Місцевим провідником виявився житель села Завидів з дуже гарним прізвищем Покиньборода. Також вдалося з'ясувати, що всі машини перетнули державний кордон через перехід Рава-Руська.
«Пізніше я з’ясував, що 21 лютого поблизу села Лемешів Горохівського району на чотирьох позашляховиках хтось їздив по посівах озимини на полях місцевих фермерів, однак з якою метою, та яким чином я причетний до цього, я так і не зрозумів», - додає Тарас Хмелюк.
Чоловік звернувся з заявою про наклеп до Володимир-Волинського МВ (з обслуговування міста та району) УМВС України в області.
З його слів, поширені у вищезгаданому коментарі відомості є недостовірною інформацією, не відповідають дійсності і ганьблять його гідність та честь в очах близьких та родичів, колег, друзів, знайомих і пересічних громадян.
«Оскільки я ні в якому «волинському сафарі» участі не брав, по землях хліборобів не катався, і фізично не міг цього зробити, оскільки у мене взагалі немає ніякого автомобіля, тим більше позашляховика, крім того, я перебував майже за 300 кілометрів від Володимира-Волинського, в селищі Славське, Сколівського району, Львівської області, і зі списку учасників я нікого не знаю і ніколи не був із ними знайомий. Також правил полювання я не порушував жодного разу», - переконує Хмелюк.
Зазначені обставини, стверджує волинянин, зможуть підтвердити такі особи як Тищук Леонід Валерійович, Сидорук Олександр, Юзвенко Дмитро Олександрович, Іщенко Володимир Миколайович, Іщенко Юлія Миколаївна, Хмелюк Інна Миколаївна, які разом із ним перебували в Карпатах, а також батьки, які проводжали та зустрічали їх з подорожі, а також господарі приватної садиби «Гірська галявина», селища Славське, вулиця Устияновича, 136, зокрема господар Володимир, тел.: +38 (098) 8085680, чоловік Іван з села Волосянка, Сколівського району, Львівської області, тел.096-472-47-18, з прокату лиж, та хлопець з Києва Андрій – тел.:096-240-84-65, з яким волиняни познайомились, коли разом катались на лижах.
«Оскільки я працюю головним державним виконавцем відділу ДВС Володимир-Волинського МРУЮ, а 20.02.2014 р. був робочий день, мною 19.02.2015 р. було написано заяву керівництву ГУЮ у Волинській області про надання мені відпустки терміном на один робочий день без збереження заробітної плати», - резюмував Хмелюк.

Розділ новин: 

Коментарі