Волинянку суд покарав за розповсюдження порно

Публікації

Волинянку суд покарав за розповсюдження порно
Волинянку суд покарав за розповсюдження порно

Луцький міськрайонний суд 20 травня цього року виніс вирок дівчині, яка займалась розповсюдженням відео порнографічного характеру.
Правоохоронці встановили, що з жовтня 2019 року жінка зареєструвалась в ерочаті відомого сайту знайомств під ніком «NaomiMori». Після знайомства з чоловіками, вона в режимі онлайн – демонструвала на камеру свої статеві органи. Дівчина не лише створювала а й розповсюджувала відео та фото зображення порнографічного характеру за грошову винагороду, 
Плату від корситувачів інтернет-сайту вона отримувала у вигляді токенів, які переводила на міжнародні електронні платіжні системи, а згодом – на реальні депозитні рахунки в Україні. Для того, щоб зняти готівку – використовувала власні та картки подруг.
Вочевидь, бізнес на порно пішов угору, тож цьогоріч дівчина створила власний телеграм-канал, через який пересилала відео своїм «клієнтам». За 5 відеороликів сексуального характеру клієнт всередньому платив по 30 євро.
Зрештою, правоохоронці вирахували порноакторку. Нею виявилась уродженка селища Торчин. Дівчина незаміжня і офіційно працює на роботі. Визнавши свою вину вона пішла на угоду з прокурором, аби отримати меншу міру покарання.
Суд врахував це і присудив їй 2 роки обмеження волі, однак звільнив дівчину від відбування покарання на 1 рік, якщо вона не вчинить нового злочину.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: