Волинянка, яка “замовила” вбивство ексчоловіка, може отримати довічне

Волинянка, яка “замовила” вбивство ексчоловіка, може отримати довічне
Волинянка, яка “замовила” вбивство ексчоловіка, може отримати довічне

Волинянка, яку обвинувачують у замовленні вбивства колишнього чоловіка, може потрапити за грати на 15 років або бути довічно ув’язненою. Вона розлучена і має на утриманні неповнолітню дитину.
Про це відомо з ухвали Луцького міськрайонного суду.
Як ми інформували раніше, за інформацією поліції Волині, 36-річна місцева мешканка замовила свого колишнього чоловіка. Вона, використовуючи особисті документи чоловіка, неодноразово оформляла та отримувала на його ім’я кредити – 200 тис. грн. Щоб їх не повертати, вирішила його позбутися та підшукала для цього виконавця. Кілеру пообіцяла 10 000 грн.
Щоб врятувати життя чоловікові та запобігти його вбивству, оперативники та слідчі провели поліцейську спецоперацію6 липня. Поліцейські інсценували вчинення злочину та організували зустріч замовника з «потенційним кілером». “Виконавець” надіслав “підтверджуюче” фото на Viber замовниці.
Жінку затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.
Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів, тобто до 04 жовтня 2021 року включно обрали 7-го серпня.
Замовниця – жителька села Ладинь Ковельського району (раніше Любомльського) Ковельського району.
За замах на вбивство (вчинення особливо тяжкого злочину, який був спрямований на умисне позбавлення життя іншої людини) санкція ч. 2 ст. 15 ч.3 ст.27 п.11 ч.2 ст. 115 КК України передбачає покарання до 15 років позбавлення волі, або довічного позбавлення волі. Тож, подальшу долю підозрюваної вирішить суд.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: