Волинян ошукали псевдобанкіри

Публікації

17 жовтня ошуканими псевдобанківськими працівниками залишилися двоє ковельчан. У обох випадках телефонному режимі спритники представилися працівниками банку, та під приводом розблокування банківської картки заволодів грошовими коштами потерпілих в сумі 4 тисячі гривень та майже 7,5 тисяч гривень.

Про це повідомили на сторінці Ковельського відділекння поліції у фейсбуці.

Потерпілі самі переказали власні кошти через термінал самообслуговування на номера мобільних телефонів, які їм продиктували зловмисники.

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом шахрайства та встановлюють особу, причетну до вчинення даного злочину.

У поліції наполегливо рекомендують: припиніть розмову, якщо телефонують з незнайомого номера і запитують термін дії картки, тризначний номер на звороті картки, паролі, коди банків та мобільних операторів, або ж керують в телефонній розмові вашими діями (направляють до терміналу чи банкомату) та застерігають :

  •   ніколи не називати незнайомцям свої особисті дані, номера карткових рахунків та пін-код
  •   не здійснювати платіжні операції, які вам не зрозумілі, не діяти за інструкціями незнайомих осіб, які намагаються в цьому допомогти.
Розділ новин: 

Коментарі