Волинський килим тюльпанів

Волинська родина з Ковельщини висіяла цьогоріч три мільйони квітів різних кольорів. А це понад 200 сортів тюльпанів. Господарі кажуть, що всі сорти привезені з Голландії й вони навіть самі не сподівалися, що всі квіти так гарно приживуться.
Уперше цю красу, яку вже назвали «волинською Голландією», показали всім бажаючим. Відкрили це диво для відвідувачів 28-29 квітня. До того тримали в таємниці. Два гектари квітучого поля знаходиться за 40 кілометрів від обласного центру – на території Голобської ОТГ, між селами Свидники та Трилісці.
Упродовж двох днів, якщо рахувати «на око», на полі побували тисячі відвідувачів: добиралися туди цілими сім’ями, з друзями, школярі всім класом. Це ж не дивно, бо якби довелося їхати милуватися красою тюльпанів до самої Голландії, то добиралися б туди за тисячі кілометрів.
Власник цього дива Олександр Подзізей розповів, що упродовж двох років ажіотаж навколо тюльпанового раю змусив їх продумати фестиваль на два дні з невеличкими фотозонами для відвідувачів. Квітам перецвітати не дають: зрізають головки тюльпанів, лишається в стовбурі листя, після чого нарощується цибулинка. Площі тюльпанового поля щороку будуть збільшувати.
-Такої краси на Волині ще не бачила. Складалося враження, що волинська Голландія – це подія світового масштабу. Здивувала величезна кількість легкових автомобілів понад трасою. Ці квіти – просто неймовірні. Видно, з якою любов’ю висаджували їх. Приємно було побачити знайомих, яких давно не зустрічала (сміється – ред.), - розповіла лучанка Інна, яка зі своєю десятирічною донькою теж купила квитки на автобус і поїхала любуватися килимом кольорових тюльпанів.
Відвідувачам зривати квіти не можна, а лише милуватися та фотографуватися. Деякі навіть поміж висаджених доріжок тюльпанів лягали на хвилинку відпочити та вдихали аромати квітів. Люди лишили на пам’ять силу-силенну фотографій з тюльпанами і кажуть, що наступного року обов’язково приїдуть сюди знову.
Галина Денисюк

Розділ новин: 

Коментарі