Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська 14 січня відправив ще одного нашого майданівця у добровольчий батальйон в зону АТО.

Напередодні до керівника гуманітарного комітету Сергія Коби зателефонував житель Устилуга, громадський активіст Армен Арутюнян з проханням допомогти йому коштами на дорогу в зону АТО.
-Звичайно, допомогли і забезпечили всім необхідним, - каже Сергій Коба. – А коли запропонували Арменові на свято Василя залишитися вдома і виїхати трішки пізніше, він відповів, що бійці його там чекають, тож не час святкувати. Ось такі у нас козаки! Отже, побажали другові щасливої дороги, попросили передати вітання нашим землякам, телефонувати і обов’язково звертатися, якщо виникне у чомусь необхідність, – привеземо.
Як повідомив Сергій Анатолійович, зараз Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська продовжує збір допомоги воїнам і найближчим часом черговий гуманітарний вантаж повезуть на передову, в тому числі продукти довготривалого зберігання, зібрані під час фінального вечора конкурсу «Добрі вісті, коли запрошують їсти».
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі