Волинський губернатор не платить за «комуналку»

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик невчасно сплачує за спожиті комунальні послуги. Як з’ясували «Хроніки Любарта», губернатор має 715 гривень заборгованості зі сплати «комуналки» ще за жовтень 2014 року.
Зокрема, за утримання своєї квартири на вулиці Гулака-Артемовського в Луцьку Гунчик боргує 186 грн, вивіз сміття – 10 грн, опалення – 114 грн, гарячу воду – 46 грн, газ – 21 грн, воду – 122 грн, електроенергію – 122 грн, утримання тварин – 30 гривень. За листопад Володимиру Гунчику нарахували ще 982 гривні за надані послуги.
Як відомо, Луцький міський обчислювальний центр, який є посередником у прийомі комунальних платежів, робить перерахунок після 5-го числа місяця. Тобто якщо людина не оплатила свій рахунок вчасно, до 25-го числа поточного місяця, наступного в квитанції вже відображатиметься заборгованість.
Нині, коли стрімко падає рівень життя, підвищуються тарифи на газ, відключають електроенергію, а влада закликає економити енергоносії та вчасно сплачувати за спожиті послуги, щоб не відбулося колапсу, особливо цинічним є недотримання своїх же вимог. Класична приказка про скалку в чужому оці та колоду в своєму.
Скажете, ну не мав чоловік грошей, ну забув заплатити за один місяць, подумаєш… Але лідер громади має бути взірцем для наслідування, вести за собою людей, а не поганяти їх нагайкою, їдучи позаду в кареті. Що, власне, й відбувається.
Більше того, Володимир Гунчик – не бідний чоловік. У 2013 році він отримав заробітної плати близько 1,2 млн гривень, ще майже 4 млн гривень зберігалося на рахунках у банку. Тому тезу про «не мав грошей» відкидаємо відразу як фантастичну.
Щодо заборгованості лише в один місячний платіж. Прошу звернути увагу на рядок «утримання тварин». Місячна плата складає 2 гривні, а заборгованість – 30 гривень. Нескладними математичними діями доходимо висновку, що заборгованість складає понад рік. Тобто Гунчик ПРИНЦИПОВО не платить у міську казну Луцька за утримання тварин, хоча це вартує якихось смішних грошей за його мірками. Копієчка до копієчки, як то кажуть.
Наостанок хочеться побажати волинському губернаторові врешті усвідомити, на яку посаду він потрапив і що там насправді потрібно робити. А ще «Хроніки Любарта» сподіваються, що 5 гривень, витрачених на утримання квартири Гунчика, допоможуть йому нарешті розрахуватися зі своїми комунальними боргами й надалі вчасно сплачувати за спожиті послуги.
Джерело: Під прицілом.

Розділ новин: 

Коментарі