ВОЛИНСЬКИЙ БОЄЦЬ ОТРИМАВ ТЯЖКІ ПОРАНЕННЯ І БОРЕТЬСЯ ЗА ЖИТТЯ

Жорстока війна на сході України не оминула оселі мужнього Арсена Арсеновича Боярчука. Під час свого першого бойового завдання на передовій він отримав тяжкі поранення і нині бореться за життя.
Чоловік народився 22 листопада 1983 року в селищі міського типу Головне Любомльського району Волинської області. Після закінчення школи як справжній мужчина чесно відслужив в армії. Згодом одружився, має двох синів (старшому - 5, меншому – 1 рік). В серпні був мобілізований до лав Збройних сил України.
26 жовтня Арсен Боярчук відбув з Яворівсього полігону в складі четвертого механізованого батальйону 24 окремої Залізної механізованої бригади імені Данила Галицького в зону АТО. І вже 29 жовтня він разом із бойовими побратимами вийшов на завдання, де потрапив під обстріл.
Як повідомляють волонтери Ковельського центру допомоги бійцям, діагноз - дуже складний:множинне осколкове поранення верхньої тім’яної частини головного мозку, втрата ока, поранення тулуба та правої руки. Наразі Арсен повернувся з Києва, де консультувався у відомих лікарів-офтальмологів. З'явилася надія, що ліве око можна врятувати.
Ліки - дуже дороговартісні (рестасис- 2516 гривень). Це один препарат на місяць.
Також попереду чекають операції на правій руці, яка взагалі нерухома (був параліч всієї правої частини тулуба), потрібно поставити пластину в голову і, звичайно, бійця чекає тривала реабілітація.
Щиро просимо усіх, кому небайдужа доля захисника нашої Батьківщини, допомогти сім’ї врятувати годувальника, повернути дітям тата, а дружині – коханого!
Картка «ПриватБанку», 5168 7554 0729 2099 (гривні);
картка «ПриватБанку», 5168 7572 4051 7781 (євро);
картка «ПриватБанку», 5168 7572 4051 7500 (долари).
Власниця карток – дружина Арсенія Боярчук Тетяна Іванівна.
Детальнішу інформацію можна отримати у дружини пораненого бійця за номером телефону: 096 549 18 80.
Сім’я буде вдячна кожній гривні!
Волонтери також застерігають: "У соціальних мережах шахраї вже збирають кошти під іменем Арсена!!! Будьте уважні. Наголошуємо, що тільки одна дружина, мати двох хлопчиків, збирає кошти на лікування".

Розділ новин: 

Коментарі