Волинський «Бандерівець» з короваями і гуманітарною допомогою попрямував на схід

Присутні на фестивалі «Українське коровай-сузір’я» не могли не звернути уваги на незвичайний бус, що стояв 11 жовтня біля будинку культури. Багато хто фотографувався на фоні цього дивного, ніби вдягненого у камуфляж авто, на якому красувалися написи «Волинь» та «Бандерівець».
-Для того щоб простий «Сітроен Джемпер» за два тижні перетворився на військовий автомобіль, доклали зусиль багато наших земляків, - розповідає голова Володимир-Волинського осередку ВО «Свобода» Сергій Коба. – Гурт «ТАБУ» на благодійному концерті зібрав 13тис. 651грн. Ці гроші були передані Волинському комітету гуманітарного забезпечення війська для придбання автомобіля, який вкрай необхідний добровольчому батальйону «Січ» для здійснення розвідки та доставки боєприпасів у зоні АТО. Аби знайти підходящий транспортний засіб, мені довелося об’їхати велику територію Республіки Польща. Дуже приємно, що до підготовки буса для використання в умовах військових дій долучилася громада нашого міста, зокрема підприємець Леонтій Дмитрук, депутати Анатолій Вітів, Євген Мельник, Олександр Пирожик та інші. З їхньою допомогою за такий короткий термін було зроблено повний технічний та косметичний ремонт машини. Потужним стимулом до цього стало проведення фестивалю «Українське коровай-сузір’я» та чудова ідея відправити випечені до свята короваї у зону АТО, адже нашим хлопцям буде так приємно скуштувати запашного волинського хліба.
16 жовтня волинський «Бандерівець» передали нашому бійцеві й водночас капелану добровольчого батальйону «Січ» Олександру Вронському, якого лише на два дні відпустили додому. А проводжали його на схід всією областю.
До Сергія Коби, який є керівником гуманітарного комітету, звернулися зі школи с.Мокрець Турійського району. Учні цього навчального закладу передали нашим добровольцям малюнки з найкращими побажаннями та 1430 гривень на пальне – гроші діти зібрали серед небайдужих жителів села. Після цього в автомобіль завантажили десять розкішних фестивальних короваїв та кошик із 250-ма ангеликами, виготовленими нашими союзянками, та написаними воїнам листівками з найщирішими побажаннями скоріше повертатися додому живими і неушкодженими.
В обласному центрі у дорогу на схід та щасливе повернення з перемогою благословив капелана Олександра Вронського митрополит Луцький і Волинський Української православної церкви Київського патріархату Михаїл. Було проведено чин освячення автомобіля і короваїв. Педагогічний колектив та учні ЗОШ №26 м.Луцька передали нашим бійцям 5 ящиків солодощів та теплі речі.
Сергій Анатолійович дякує усім добрим людям, що долучилися до благородної справи і тим самим ще на крок допомогли наблизитися до нашої довгоочікуваної перемоги.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі