ВОЛИНСЬКИМ ВІЙСЬКОВИМ ПЕРЕДАДУТЬ ПІВСОТНІ ОНОВЛЕНИХ АПТЕЧОК

Півсотні військових із Волині отримають оновлені індивідуальні аптечки. Про це інформують на офіційноиу сайті Волинської обласної ради.
Удосконалити медичні аптечки для волинських військових запропонував голова Волинської обласної ради Валентин Вітер, перебуваючи в Луцькому гарнізонному військовому госпіталі, декілька тижнів тому. Цю ідею підтримали та пообіцяли своє сприяння директор ДВТП «Волиньфармпостач» Михайло Півнюк та головний медик госпіталю Олександр Хоменко. До цієї роботи долучились також волонтери та інші військові лікарі.
«Ми вийшли на узгоджений перелік медикаментів першої необхідності, які вклали в аптечки, для потреб кожного бійця на передовій.
Загалом сюди належать понад 20 найменувань медичних виробів та ліків. Запропонований перелік значно ширший, аніж той, що зареєстрований у МОЗ та Міноборони України. У цінах виробника кожна аптечка вартує 200 гривень», – зазначив Михайло Півнюк. Загалом, за його словами, укомплектування 500-сот штук медичних військових індивідуальних аптечок підприємству вартувало понад 100 тисяч гривень. Втім, Михайло Півнюк запевнив, що і надалі при потребі забезпечуватиме волинських бійців лікарськими засбами.
Вже найближчим часом аптечки доставлять на Схід волонтери та активісти обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану.
До слова, сумки для укомплектування аптечок розробили та пошили за сприяння однієї із волонтерських організацій Луцька. Наразі медики міркують над тим, як зробити аптечку термозахищеною для кращого зберігання медикаментів.
Джерело: Волинський інформаційний портал.

Розділ новин: 

Коментарі