Волинським танкістам подарували несправну техніку

Декілька десятків «пофарбованих» танків відмовились приймати на озброєння танкісти 14-ої окремої механізованої бригади, що дислокується у Володимирі-Волинському.
Командир танкового батальйону Валерій Дурихін, підрозділ якого має досвід бойових дій на Савур-Могилі та поблизу Лисичанська, зайняв категоричну позицію, незважаючи на тиск старших офіцерів та представників вищого військового керівництва.
Як повідомляють активісти-волонтери у соціальних мережах, на танках рука оборонних підприємств відчувалась лише у свіжій фарбі, нанесеній на вологий корпус, тому й залишалась на руці після дотику.
Такі танки можуть використовуватись лише для виконання сільськогосподарських робіт, і можуть швидко стати трунами для наших військових – кажуть танкісти розформованої Президентом 51 ОМБр, танковий полк якої був найкращим серед усіх українських військових механізованих з’єднань.
Волонтер Констянтин Зінкевич звернувся до своїх більш іменитих колег, зокрема до Юрія Бірюкова - радника Президента України з питань забезпечення учасників АТО: «Нам потрібні «живі танки» та «живі танкісти»! Зверніть увагу на якість виконаних робіт бронетанковими заводами!».
Джерело: Бізнес портал Луцька.

Розділ новин: 

Коментарі