Волинським «шахтарським» селам шукають економічну альтернативу

Волинським «шахтарським» селам шукають економічну альтернативу
Волинським «шахтарським» селам шукають економічну альтернативу

В рамках проекту «Програма оздоровлення економіки України» відбулося офіційне відкриття філії Споживче товариство « IMTD International» при Поромівській територіальній громаді. Інформує газета "Волинь-нова".
Долучення до цієї програми, яка володіє багатовекторним інструментом для ведення бізнесу, відкриває перед громадою широкі перспективи в розвитку виробництва й розбудови інфраструктури. Це дозволить реалізувати бізнес-ідеї і бізнес-стартапи, підтримати працюючий бізнес у сфері фермерського та виробничого господарства. А в результаті - забезпечить створення нових робочих місць і надходження до бюджету.
Громада безпосередньо сама, без посередників, контролюватиме роботу новостворених підприємств.
Долучитися до програми може кожен мешканець вісімнадцяти сіл із колишніх чотирьох сільських рад, які ввійшли в Поромівську ТГ, хто хоче започаткувати свій бізнес, потрібно лише подати свою бізнес-ідею. До речі, очолює громаду один з наймолодших голів Волині Олег Савчук.
Можливо, в подальшому це стане альтернативою населеним пунктам, жителі яких працювали й ще досі працюють на вугільних підприємствах, які з кожним днем все більше занепадають. Адже на території цієї територіальної громади розташовані дві шахти – «Бужанська» та недобудована «десята».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: