ВОЛИНСЬКОМУ БАТАЛЬЙОНУ ПЕРЕДАЛИ «БАНДЕРІВЦЯ»

Автомобіль з патріотичною назвою «Бандерівець» придбали потреб добровольчого батальйону «Січ». Найближчим часом авто вирушить в дорогу на Схід.
Купити автомобіль «Сітроен джампер» вдалося завдяки зібраним коштам у Володимирі-Волинському гуртом афганців «Табу», а це понад 13,5 тисяч гривень, та допомозі деяких народних депутатів.
Також до збору коштів долучилися у Луцькому НВК № 26 та Луцькому медичному коледжі. Пофарбував у військові кольори «Сітроен» підприємець Леонтій Дмитрук. Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної організації ВО «Свобода».
16 жовтня Волинський обласний комітет гуманітарного забезпечення війська та ГО "Волинський світанок" передали автомобіль добровольцям.
Урочиста передача автомобіля для потреб батальйону «Січ» відбулася на Театральному майдані у центрі Луцька. Ключі від авто вручили капелану добровольців Олександру Веронському, який освятив автомобіль. «Сподіваюся, що скоро настане мир. І ми будемо купувати автомобілі не для воєнних цілей, а для мирних», - зазначив отець Олександр Вронський.
З-за кордону автомобіль привіз голова Волинського обласного комітету гуманітарного забезпечення війська Сергій Коба. «Бус потрібен для доставки боєприпасів, перевозу харчів, розвідки. Сподіваюся, це авто добре послужить нашим бійцям», - зазначив свободівець.
Окрім цього понад 1400 гривень на пальне для авто зібрали у Мокрецькій школі Турійського району. Також для бійців АТО передали 10 короваїв учасники фестивалю «Український коровай-сузір’я», що відбувся днями у Володимирі-Волинському під гаслом «Сини боронять рідну землю, що родить колосистий хліб».
В дорогу на Схід та щасливе повернення авто та капелана батальйону «Січ» благословив митрополит Луцький і Волинський УПЦ КП Михаїл.

Розділ новин: 

Коментарі