Волинські волонтери забезпечують бійців аптечками завдяки інтернет-аукціонам.

Волинські волонтери забезпечують бійців аптечками завдяки інтернет-аукціонам. ФОТО
У Шацькому районі волонтерська група «Небайдужі» завдяки інтернет-аукціонам забезпечує бійців АТО із свого району аптечками натовського зразка.
Завдяки співпраці із спільнотою «EuroMaidan nodes Aurtion to benefit Ukrainian people» та з Галиною Карпенською волонтери забезпечують учасників АТО із Шацького району такими аптечками, - повідомляє Надія Приймук.
Галина Карпенська, проживаючи у США, допомагає влаштовувати інтернет-аукціони з продажу виробів ручної роботи українських майстрів, а за виручені кошти надсилає в Україну аптечки натовського зразка.
Такі аптечки містять необхідні препарати для надання першої невідкладної допомоги пораненим. Аптечки та медикаменти закуповуються за собівартістю також через діаспору українців в Америці - фундацією «Save live Together/Рятуємо життя разом» та її координатором Тонею Левчук.
За підрахунками волонтера Катерини Бондаренко, котра безпосередньо співпрацює із організаторами інтернет-аукціонів, було закуплено медпрепаратів на суму більш як півтори тисячі доларів.
Серед закупленого лише у січні-грудні – 17 аптечок натовського зразка (у їхньому складі є кровоспинний бинт Celox Rapid, наклейка на тіло кровоспинна Hyfin, бинт-бандаж Israeli Bandgab, джгут-турнікет Swat, ібупрофен, медичні рукавички, ножиці EMT Sheans, індивідуальна сумка, маркер, медичний пластир).
Волонтери доукомплектовують аптечки протигрипозними засобами та іншими препаратами і відправляють солдатам.
http://www.volynpost.com/

Розділ новин: 

Коментарі