Волинські волонтери під МВС вимагають покарати учасників. сафарі. на фермерських угіддях

Волонтери обурені звинуваченнями на свою адресу і спробами перекласти на них відповідальність за злочини місцевих " мажорів".
Сьогодні в Києві біля Міністерства внутрішніх справ проходить акція « Мажорів за грати або до стінки », організована волонтерами з Волинської області. Мета пікета - притягнути до кримінальної відповідальності молодих людей, які влаштували сафарі зі стріляниною на фермерських угіддях Волині, повідомляє кореспондент LB.ua з місця події.
Основна вимога волонтерів - покарати реальних учасників та організаторів гонок зі стріляниною у Волинській області 21 лютого і поставити розслідування під особистий контроль Арсена Авакова
За словами учасників акції , всі учасники «сафарі» - діти відомих людей р Володимир - Волинського, які займаються контрабандою або працюють в міських органах виконавчої влади. Саме тому, за словами протестувальників , за « мажорів» заступився голова Волинської обладміністрації Володимир Гунчик , розповівши, що , нібито, в перегонах брали участь тільки волонтери на машинах , закуплених для АТО.

Розділ новин: 

Коментарі