Волинські танкісти повернулися додому

27 березня більше сотні небайдужих жителів міста зібралися на площі Героїв у Володимирі-Волинському з квітами й кульками, щоб урочисто зустріти 59 героїв-танкістів 14-ої бригади, які цілий рік обороняли східні рубежі Батьківщини.
Під радісні вигуки «Дякуємо!», музичні звуки військового оркестру та гучні аплодисменти бійці вийшли з автобусів. Побачивши рідних та близьких, багато хто не стримував сліз. Нарешті своїх братів, чоловіків та батьків дочекалися волиняни.
Привітати військовослужбовців, на рахунку яких чимало здобутків – і визволення Сєвєродонецька та Лисичанська, й оборона Савур-Могили, танкові бої та дуелі біля Дебальцевого, і навіть «віджатий» у російської армії Т-72 – прийшли міський голова Петро Саганюк та священнослужителі усіх конфесій. Духовенство помолилося за здоров’я всіх солдатів та пом’януло загиблих героїв. Подякувавши за зразкове виконання свого обов’язку, міський голова закликав людей вшанувати пам’ять 105 волинян, які поклали свої життя за мирне небо над Україною, хвилиною мовчання.
На вишитому рушнику командиру батальйону підполковнику Валерію Дуріхіну вручили від громади міста хліб-сіль. Він розповів, що усі хлопці повернулися до місця дислокації без поранень та втрат. Крім того, підполковник щиро подякував усім за підтримку, не оминувши увагою волонтерів, без допомоги яких несення служби було б просто неможливим. Оплесками та вигуками «Слава волонтерам!» підтримали його слова демобілізовані бійці.
До слова також приєднався і заступник командира 14-ої бригади Олександр Голуб’єв, зазначивши, що танкісти з честю виконали всі завдання, які на них були покладені.
-Я впевнений, що танковий батальйон, який був і до цього кращим у Збройних силах України, так і залишиться міцним монолітом нашої армії. Тільки впевненість, рішучість та відвага цих хлопців забезпечили мирне небо як нам, так і всій Україні. Залишайтеся завжди воїнами, будьте сильними і мудрими, бо тільки віра у краще майбутнє вас збереже. Я впевнений: те, що ви зробили, – це неоціненний вклад у захист нашої держави, - сказав Олександр Голуб’єв.
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі