Волинські свободівці привезли до Луцька поранених під Дебальцевим солдатів

22 лютого 2015 року голова Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська свободівець Сергій Коба привіз до Луцького військового шпиталю двох поранених під Дебальцевим бійців 128-ої гірсько-піхотної бригади.
Поранені воїни Роман Попіль та Іван Войтюк – бійці-контрактники: один – з Володимир-Волинського району, інший – з княжого міста. Виходячи з-під Дебальцевого одними з останніх, вони наштовхнулися на ворожий блокпост, який довелося брати з боєм. Внаслідок нічного бою у Романа Попіля – кульове поранення грудної клітки (куля пройшла в сантиметрах від серця), у Івана Войтюка – осколкове поранення правої гомілки. Після надання першої медичної допомоги вони потрапили до Харківського військового госпіталю.
Сергій Коба зумів домовитися про переведення бійців до Луцького військового шпиталю, поїхав по них до Харкова, забезпечив транспортування бійців. Тож 22 лютого вони вже прибули на Волинь. Разом з рідними та близькими зустрів героїв на Волині о 4-ій годині ранку перший заступник голови Волинської обласної ради свободівець Олександр Пирожик. Свободівці допомогли пораненим потрапити до шпиталю, розташуватись у його палатах.
Волинські свободівці висловлюють вдячність головному лікарю Луцького військового шпиталю Олександру Хоменку за розуміння та сприяння в оперативному переведенні бійців до Луцька.
Заодно у Харківський військовий госпіталь завезли продукти харчування, які під керівництвом настоятеля Свято-Троїцької церкви отця Юрія Здебського зібрали жителі м.Устилуг.
Ярослава Вознюк, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі