ВОЛИНСЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ЗАТРИМАЛИ ОРГАНІЗАТОРКУ ПОРНОСТУДІЇ

Організаторку порностудії, а в минулому директорку модельного агентства днями затримали волинські оперативними. Про це йдеться на сайті міліції.
Працівники підрозділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, УМВС України у Волинській області затримали жінку за «класичним сценарієм».
Справа організаторки волинської «полунички» набула широкого розголосу серед громадськості після того, як у 2010 році правоохоронці в обласному центрі «накрили» підпільну порностудію.
Нагадаємо, співучасниця злочинної групи – керівник одного із відомих модельних агентств Волині, займалася вербуванням та переміщенням через державний кордон України на територію Республіки Польща молодих жінок із метою залучення їх до примусової праці та використання в порнобізнесі. Красунь вивозили обманним шляхом: укладали фіктивні договори, оформляли виїзні документи, оплачували проїзд до місця роботи. Вже в Польщі ошукані розуміли, що їм відведені ролі в порнобізнесі. Роль красуні-керівниці в незаконному бізнесі тим не закінчилася. Уже на теренах Волинської області жінка із «діловими» партнерами зняли квартиру в одному з житлових будинків Луцька та організували порностудію. У 2010 році працівники міліції та СБУ викрили незаконний бізнес.
Затримали жінку за вчинення злочинів, передбачених частиною 3 статті 149 (Торгівля людьми або інша незаконна угода щодо людини) та частиною 2 статті 209 (Легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. Матеріали кримінальної справи в подальшому скерували до судового розгляду.
Вироком Луцького міськрайонного суду в листопаді 2011 року власниці модельного агентства присудили вісім із половиною років ув’язнення, з позбавлення права займатися підприємницькою діяльністю строком на три роки та з конфіскацією всього майна. Ухвалою Апеляційного суду Волинської області від 20 серпня 2013 року вирок суду першої інстанції щодо засудженої залишено без змін. Однак колегія суддів Вищого спеціалізованого суду ухвалила остаточний вирок – чотири з половиною роки позбавлення волі, з позбавленням права займатися підприємницькою діяльністю на строк три роки та конфіскація половини належного їй майна. Але вирок жінка не вислухала, оскільки на судове засідання не з’явилася, переховувалася і у такий спосіб уникала від покарання.
Правоохоронці провели низку оперативно-пошукових заходів, спрямованих на пошуки спритниці. Оперативники з’ясували, що жінка не перетинала державний кордон та перебуває в Україні, тому почали активно відпрацьовувати усі можливі варіанти, де б могла «осісти на дно» організаторка волинської «полунички».
«Наразі час жінка затримана та перебуває в ізоляторі тимчасового утримання луцького міськвідділу міліції. Після цього її переведуть до Луцького СІЗО. Згодом суд вирішить її подальшу долю», – повідомив начальник УМВС України у Волинській області полковник міліції Петро Шпига.
Джерело: Волинський інформаційний портал.

Розділ новин: 

Коментарі