Волинські гірники сподіваються на позитивне вирішення своїх проблем під час багатосторонньої зустрічі.

На 13 січня запланована зустріч Міністра енергетики і вугільної промисловості Володимира Демчишина, голови Волинської ОДА, міського голови Нововолинська Віктора Сапожнікова, профспілкового комітету гірників та представників трудового колективу ДП «Волиньвугілля».
Про це повідомив голова ОДА Володимир Гунчик під час оперативної наради сьогодні, 12 січня.
З його слів, ця нарада зменшить градус напруги в середовищі гірників. Нагадаємо, волинські шахтарі добиваються, аби на Волині не закривали діючі шахти і не припиняли будівництво нової шахти. Інакше в місті гірників на Волині може статися соціальний вибух, коли чимало людей залишаться без роботи.
Шахтарі вже кілька разів перекривали дороги, влаштовували мітинги. Згодом вони домовилися до «походу на Київ» - спланованої акції, спрямованої на привернення уваги до проблеми.
Володимир Гунчик повідомив, що на завтра призначена зустріч з Міністром, про що вже домовилися з його заступником.
Крім того, він повідомив, що вже направив листи до Президента України, Кабінету Міністрів, Верховної Ради України з пропозицією відновити діяльність зони пріоритетного розвитку в Нововолинську. Він переконував, що в направлених матеріалах «аргументовано викладені основні бачення, вкладені посилання на аналогічні зони пріоритетного розвитку в Польщі і розміщена мотивація такого рішення: що нам це дасть».
Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що Уряд віддав перевагу вугіллю з ПАР, а не львівсько-волинським шахтам, мовляв, до волинського вугілля є претензії щодо низької якості.
http://www.volynnews.com/

Розділ новин: 

Коментарі