«Волиньгаз Збут» запроваджує нові тарифи на газ

Публікації

«Волиньгаз Збут» запроваджує нові тарифи на газ
«Волиньгаз Збут» запроваджує нові тарифи на газ

ТОВ «Волиньгаз Збут» вводить нові тарифи на природний газ для побутових споживачів. У компанії повідомили, якою буде ціна на газ у рамках двох тарифів: «Твій газ річний» (базова пропозиція постачальника) та «Твій газ місячний».
З 1 травня, відповідно до вимоги Уряду та НКРЕКП, усі побутові клієнти компанії будуть автоматично переведені на річний тариф з фіксованою ціною – повідомляють у пресслужбі ТОВ «Волиньгаз Збут».
««Твій газ річний» – це наша базова комерційна пропозиція, яка діятиме з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року. Вартість газу в рамках цього тарифу становитиме 7,99 гривні за кубометр. Це дозволить споживачам відчути стабільність та упродовж року не перейматися стрибками цін на газових ринках, – зазначив директор ТОВ «Волиньгаз Збут» Микола Тищук.
При цьому споживачі зберігають за собою право перейти з річного тарифу на будь-який інший. ТОВ «Волиньгаз Збут» підготував для своїх клієнтів альтернативні пропозиції.
Вартість блакитного палива в рамках тарифу «Твій газ Місячний» з 1 травня становитиме 7,99 гривні за кубометр.
Вартість газу в рамках цього тарифу буде залежати від ситуації на ринку та може змінюватиметься кожного місяця.
Для переходу на споживання палива за тарифом «Твій газ Місячний» потрібно подати нову Заяву-приєднання постачальнику. Це можна зробити у відділеннях компанії, Центрах обслуговування клієнтів, через Особистий кабінет 104.ua, вебсайт ТОВ «Волиньгаз Збут» чи контакт-центр за телефонами 0332-701-704, 067-33-39-104.
Ознайомитися з актуальними тарифами компанії можна на сайті компанії у відповідному розділі «Тарифи та акції».
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: