«Волиньгаз» приховав від ЗМІ громадські слухання щодо здорожчання тарифу

Публікації

«Волиньгаз» приховав від ЗМІ громадські слухання щодо здорожчання тарифу
«Волиньгаз» приховав від ЗМІ громадські слухання щодо здорожчання тарифу

Лідер Громадянського Руху "СВІДОМІ" та депутат Луцькради Тарас Шкітер вважає, що ні громадськість, ні ЗМІ не були належним чином поінформовані про проведення громадських слухань щодо збільшення тарифу на транспортування газу товариством "Волиньгаз".

Про це він сказав у четвер, 17 грудня, під час сесійного засідання.

Зі слів депутата, на сайті АТ "Волиньгаз" 13 жовтня 2020 року опублікована новина "Проєкт структури тарифу на послуги розподілу природного газу". Тобто заголовок ніяким чином не вказує на запрошення на громадські слухання. Лише в кінці тексту зазначається дата проведення обговорення.

"Пресрелізи ЗМІ не надавалися. Ви ж розумієте, що лучани, волиняни не відвідують щодня сайт "Волиньгазу". Саме тому виникло обговорення і загострення реакції після того, як провідні ЗМІ почали писати новини після засідання Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)", – зауважив Тарас Шкітер.

Таким чином, громадськість не могла долучитися до обговорення і висловити свої зауваження, внести пропозиції.

Натомість фінансовий директор АТ "Волиньгаз" Андрій Тимчишак запевнив, що компанія розсилала листи про проведення слухань всім органам місцевого самоврядування та органам виконавчої влади.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: