Волинь отримала власний логотип до 30-річчя Незалежності України

Публікації

Волинь отримала власний логотип до 30-річчя Незалежності України
Волинь отримала власний логотип до 30-річчя Незалежності України

Цього року в Україні особливо відзначатимуть 30-річчя Незалежності України. До Дня незалежності за координації Міністерства культури та інформаційної політики України була підготовлена концепція єдиної візуальної символіки свята.
В її основі покладена ідея бачення Незалежності як мрії, досягнення якої прагнули багато поколінь українців. Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України.
Графічна візуалізація комплексу образів реалізована у вигляді калейдоскопічних квіткових орнаментів, які формуються із зображень, фотографій, символів, та стають основою динамічної айдентики, що розквітає, як сама країна. Айдентика розроблена креативною агенцією «Провід».
«Ти у мене єдина» – основний лейтмотив проекту. Це слоган, який є певним універсальним зверненням до країни, квітки, Незалежності, нації.
Крім того, кожна область України має свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів цього регіону, а також квіти-символи сфер діяльності, як то: медицина, будівництво, наука, цифрові технології, виробництво. Додатково передбачена спрощена форма логотипу для використання на маленьких форматах, а також для друкованих або вишитих логотипах.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: