Волонтери збирали домашню їжу та засоби гігієни для українських військових

Волонтери збирали домашню їжу та засоби гігієни для українських військових
Волонтери збирали домашню їжу та засоби гігієни для українських військових

На Локачинщині для військових, які несуть службу в зоні бойових дій, збирали чергову партію гуманітарної допомоги. Домашню їжу та інші продукти, листи, дитячі малюнки й засоби гігієни приносили небайдужі волиняни та школярі в Бубнівський ліцей Локачинської тергромади, повідомила «Суспільному»  вчителька Мирослава Юхно.
До Міжнародного дня волонтера, який відзначають 5 грудня, у ліцей запросили підприємця із села Зубильне Віталія Лісецького, котрий уже вісім років допомагає армії як волонтер. «Починав я свої поїздки з 14-го року спочатку сам, потім із друзями, а потім ми приєдналися до Спілки ветеранів Афганістану. На початках були продукти, далі був одяг, різна амуніція військова. Багато бронежилетів завезли, багато автомобілів. Я підприємець, маю змогу собі дозволити частину коштів, які заробляю, надати як допомогу нашим хлопцям, які оберігають зокрема й мою безпечну працю, моєї сім’ї», – зазначив волинянин.
Волонтер після сотого виїзду на передову перестав рахувати кількість поїздок на схід. Додає, щоразу вони тривали чотири-п’ять днів, часто бував на першій лінії оборони та на непідконтрольній Україні території.
Власною автівкою Віталій Лісецький приїхав до школи, де учні зібрали провізію. Зі слів чоловіка, із Бубнівським ліцеєм співпрацює давно. Збір допомоги українській армії на схід, який у навчальному закладі став традицією, тривав упродовж тижня.
Учителька Мирослава Юхно зазначила, що школярі приносили домашню консервацію, сало, крупи. Збирали засоби гігієни, закрутки, а також мед, жир, печиво. Сувеніри готували майже усі дітки.
Найближчим часом, зі слів Віталія Лісецького, зібрану школярами допомогу він повезе військовим, які знаходяться біля Маріуполя, Авдіївки та Попасної.
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: