Волонтери-свободівці відправили на схід 10 тонн необхідного нашим бійцям вантажу

Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська постійно тримає руку на пульсі подій в Україні і невтомно продовжує виконувати велику благодійну місію на підтримку військовослужбовців, які боронять нашу країну у гарячих точках на сході. Так на звернення побратима, бійця Луцького прикордонного загону Олександра Приступи, керівник гуманітарного комітету Сергій Коба передав бійцям глибинний насос, щоб вони на передовій могли споживати нормальну питну воду. Також у зону бойових дій відправили побратиму, бійцю добровольчого батальйону «Торнадо», що захищає наші позиції біля м.Лисичанська, володимир-волинцю Андрію Левчуку кевларовий шолом та прапор.
Минулої середи Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська відправив у добровольчий батальйон «Січ», дислокований у м.Слов’янську Донецької області, близько 10 тонн необхідного нашим бійцям вантажу. Супроводжували та контролювали його доставку голова Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська Сергій Коба та член гуманітарного комітету свободівець з Луцька Анатолій Пушкін.
11 лютого 10-тонний гуманітарний вантаж був доставлений у місце призначення. Як повідомив Сергій Коба, допомогу нашим воїнам зібрали громади Володимира-Волинського і району. З благословення митрополита Луцького та Волинського Михаїла збір допомоги відбувався і в луцькому Свято-Троїцькому кафедральному соборі та в соборі Різдва Христового у Володимирі-Волинському. Також до справи активно долучилися школи Маневицького району, зокрема сіл Гораймівка, Велика Осниця, Красноволя. Близько трьох тонн продуктів та чотири буржуйки передали активісти ГО «Майдан – Любешів». Транспорт для доставки допомоги надали приватні перевізники з Любомля, які й керували транспортним засобом. Паливо для автомобіля забезпечив любомльський підприємець Віталій Данилюк.
Серед бійців спецбатальйону «Січ» є волиняни, зокрема жителі Володимира. Зустрів та прийняв допомогу заступник командира Максим на псевдо «Лютий».
-Особливо сподобались бійцям малюнки школярів з побажаннями перемоги над ворогом. Максим розповів, що напередодні сусідній Краматорськ, який розташований за 10км від Слов’янська, обстріляли російсько-терористичні війська з важкої артилерії, внаслідок чого загинуло 15 мирних людей та 60 було поранено. Також він повідомив, що зараз частина спецпідрозділу «Січ» перебуває в селищі Піски, де ведуться активні бойові дії. Бійці «Січі» радісно зустрічали допомогу з Волині, адже їхні запаси харчів були майже вичерпані. Окрім того, друг «Лютий» розповів, що є потреба в різноманітних речах і на блокпостах, і на передовій. Загалом настрій у бійців батальйону рішучий. Хлопці вірять у перемогу над ворогом і не збираються віддавати йому українські землі, – зауважив Сергій Коба.
Сергій Анатолійович висловлює подяку всім, хто долучився до збору допомоги.
Міла Сергєєва,м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі