Волонтери придбали ще один автомобіль для наших бійців

Останнім часом ситуація в зоні АТО значно погіршилася. Усім нам не дають спокою повідомлення про те, що бойовики нарощують активність і цілеспрямовано б’ють не лише по наших блокпостах, а й по населених пунктах. Цілий світ шокувала звістка про жахливу маріупольську трагедію. Втім ворог не збирається припиняти кровопролиття. Дипломатичні методи врегулювання конфлікту не дають очікуваних результатів. За цих умов особливо важко нашим захисникам, які мужньо відбивають ворожі атаки, щомиті ризикуючи життям. Тож сьогодні особливо цінною стає будь-яка допомога – і моральна, і матеріальна, що відправляється на фронт. Не припиняє роботи у цьому напрямку Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська на чолі з Сергієм Кобою.
Як повідомив Сергій Анатолійович, нещодавно гуманітарний комітет на кошти, надані обласним лісовим господарством та зокрема його керівником Василем Мазуриком, придбав у Польщі ще один автомобіль для наших воїнів. Це джип «Cherokee», який стане вже другим «Бандерівцем». Місцевий підприємець Леонтій Дмитрук пофарбував авто у захисні кольори на зразок камуфляжу. На даний час завершується технічний огляд та технічне обслуговування транспортного засобу. За декілька днів автомобіль, завантажений частиною продовольства, зібраного під час фіналу конкурсу «Добрі вісті, коли запрошують їсти», організованого нашою газетою, буде передано бійцям 14 ОМБр, які воюють у гарячих точках біля м.Щастя Луганської області. Перевезе «Бандерівця» на схід для виконання бойових завдань боєць ракетного дивізіону Олександр Кравченко, який приїхав із зони АТО.
Також Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська повідомляє, що орієнтовно наступного тижня планується відправка військовослужбовцям 14-ої бригади на схід чергової партії гуманітарного вантажу.
Якщо хтось хоче передати гостинець на фронт рідним чи друзям, звертайтеся за телефонами 067-332-73-07, 063-800-78-78 до Сергія Коби або в офіс Володимир-Волинської організації ВО «Свобода», розташований за адресою: вул.Ковельська, 10.
Міла Сергєєва, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі