Волонтери прозвітували про використання коштів, зібраних на ярмарку

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку Костянтин Зінкевич.
«У 14-ї бригади в Донецькій області є багато бойових завдань. Постійні бойові зіткнення, по наших бійцях ведуться артилерійські обстріли, також дошкуляють ворожі снайпери. Щоб фахово їм протистояти, потрібна оптика, яку Міноборони не дає у війська. Тому більшу частину коштів (а це 41тис. грн.) із зібраних 14 лютого на волонтерському ярмарку у Володимирі-Волинському ми витратили на нічний приціл «Dedal-450», як написано в інструкції, «для вирішення широкого кола задач». Дякуємо усій громаді міста за допомогу.
Якраз у коротку відпустку приїхав командир розвідроти з бійцем - їм це і вручили. Також вручили дизельний обігрівач від одного з благодійників. Щойно надійшла посилка з крутими тактичними наствольними ліхтарями від заокеанських друзів. Канадійці вкотре допомагають екіпірувати наших бійців за світовими стандартами! Дуже вам дякуємо! Тепер наші розвідгрупи будуть зрячішими і прицільнішими, і в Мар’їнці буде більше порядку!»
На жаль, не про всі подвиги їхні зараз можна розповідати. На жаль, бойові виплати не відбуваються. Незважаючи на те, що дехто втратив ногу, око, життя. Втішає те, що у розвідників нема аватарів. Зовсім. Нам дає надію їхній блиск в очах і оцінка набагато вищого стану координації дій у військах та матеріального забезпечення», – написав волонтер.
Підготувала Міла Сергєєва. м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі