Волонтери «Об’єднання Активіст» передали саперам у зону АТО необхідні речі

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав Костянтин Зінкевич.
«З коротеньким візитом у розташування 14-ї ОМБр додому до Володимира-Волинського приїхав начальник ГІЗу бригади і командир усіх саперів Олексій. По усій лінії розмежування у Донецькій області і вдень, і вночі працюють наші сапери. Розміновують території, споруди, роблять проходи в мінних полях. Відповідно, і заміновують. І досить вдало. Не раз по телевізору повідомляють про вдалі феєрверки у сепарів, але без прив’язки до якихось підрозділів. Тут я теж ні до яких подій не прив’язуюсь, але хочеться наголосити, що кожен вихід цих хлопців на бойове завдання з ризиком для життя документується. Попри це ще жодного разу ніхто не пояснив, як їхня впевнена і самовіддана робота має бути оплачена, хоч і було обіцяно Державою 1000 грн. в день кожному бійцю», – йдеться у повідомленні.
Тим не менше, Олексій каже, що навіть не так важливі їм оті виплати, головне, аби усі воїни були здорові і неушкоджені. Тому і радий був усім волонтерським пакункам, які ми зібрали з допомогою багатьох добрих людей!
Щонайменше 5 робочих груп саперів отримають захисні протиосколкові окуляри, зубні щітки і пасту від канадійської хунти Constantine Yastreb Alexander Kluev and Co, яка переживає за збереження кожного життя наших воїнів! Від Oksana Mk та української громади з Ляйпцігу зібрали цілу купу теплої натільної білизни, куртки та штани швейцарської армії. Закуплені медикаменти, а також від Mariya Nalin із Франції наші дівчата попакували у «порційні» коробки на невеликі групи бійців. Додали трохи кави, цигарок, солодощів і змастили це все 5-ма літрами масла для ланцюгів бензопил.
Та найбільш зворушливим був момент, коли під час пакування до нас на черговий телефон «Об’єднання Активіст» подзвонила дівчинка Софія, яка приготувала свій різдвяний подарунок для солдатів. Ми, звичайно, під’їхали до неї за пакунком і зробили фото на згадку. Коли перевантажували біля в/ч коробки, то ця дівчача передача дуже розчулила бувалого офіцера, який пройшов Іловайськ та інші гарячі місця. Тож, чекай, Софіє, сюрпризу у відповідь від бійців з передової!
А всім, хто допомагає армії, Олексій передавав величезну подяку від своїх бійців!» – розповів волонтер.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі