Володимирських енергетиків привітали з професійним святом

Володимирських енергетиків привітали з професійним святом
Володимирських енергетиків привітали з професійним святом

22 грудня відзначають своє професійне свято працівники енергетичної галузі  України. З цієї нагоди перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук завітав до Володимир-Волинської філії ПрАТ «Волиньобленерго», аби привітати її працівників із Днем енергетика.
«Цей рік був важкий, але вдалось зробити чимало – зокрема, створити сучасну філію, яка обслуговує весь Володимир-Волинський район. Місто також долучилось до цієї справи, вирішивши ряд земельних питань і надалі позиція міського голови, його команди та депутатського корпусу – підтримувати усі ваші ініціативи, які покращуватимуть якість надання послуг нашим жителям. З нагоди свята зичу вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, добра, Божої ласки і благодаті», – зазначив Ярослав Матвійчук у вітальному слові.
Перший заступник міського голови наголосив, що підтримка енергетиків необхідна місцевій владі під час модернізації системи освітлення міста, яку заплановано на наступний рік.
За багаторічну та сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята – Дня енергетика, подяками міського голови та грошовою премією нагороджено: електромонтера з експлуатації розподільних мереж Сергія Голоту, діловода Ірину Кітченко, електромонтера Ігоря Лящука, оператора електронно-обчислювальних та обчислювальних машин відділу розрахунків та договорів Ольгу Мазур, електромонтерів з експлуатації розподільних мереж Сергія Панасюка та Олександра Скобеля. 
 

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: