Володимирські школярі змагались у військово-патріотичній грі «Джура»

Володимирські школярі змагались у військово-патріотичній грі «Джура»
Володимирські школярі змагались у військово-патріотичній грі «Джура»

16 травня на базі ліцею №2 пройшов місцевий етап Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнівської молоді.
Ця гра спрямована на національно-патріотичне виховання дітей та молоді, а також на підготовку захисників незалежності та територіальної цілісності України.
У змаганнях взяли участь команди з ліцеїв №1, №2, №3, ліцею імені О. Цинкаловського, ліцею №5 імені А. Кореневського та гімназії №7. На урочистому відкритті учасників привітав начальник відділу молодіжної політики і спорту Вячеслав Петрук, який побажав усім приємних вражень. Заступник міського голови Андрій Гудим наголосив на важливості таких заходів, особливо зараз: “Ще ніколи військово-патріотичне виховання не було настільки актуальним, як сьогодні. Приємно бачити стільки молодих облич, які демонструють любов до рідної держави, займаються спортом та здобувають потрібні у час війни знання. Бажаю усім цікавих змагань та перемоги найсильнішому”.
Усі учасники, підлітки віком 12-14 років, заздалегідь готувалися до гри, вчилися ходити строєм, надавати першу допомогу тощо. Програма змагань включала три військово-спортивні конкурси: стройова підготовка «Впоряд», змагання «Рятівник» та «Козацька командна смуга перешкод».
Головним суддею був викладач предмету «Захист України» Володимир-Волинського центру професійної освіти Василь Субіцький. Суддівську комісію також очолили заступник начальника Володимир-Волинського РТЦК та СП Ігор Почтивий, начальник фізичної підготовки і спорту в/ч А1008 Максим Омельян, завідувач туристсько-краєзнавчим відділом Центру позашкільної освіти Олександр Лещук, керівник гуртка «Юні туристи» Ольга Грицай та інші.
Перемогу здобула команда ліцею імені Олександра Цинкаловського. Друге місце посів ліцей №2, а бронзові медалі отримала команда ліцею №1. Усі переможці та учасники були нагороджені кубками та пам’ятними медалями.

Розділ новин: 

Коментарі

Схожі новини: