Володимирські обранці розглянули ряд важливих питань та внесли зміни до бюджету

15 липня відбулася чергова сесія Володимир-Волинської міськради, на якій було розглянуто 29 питань. Спочатку депутати озвучили свої звернення щодо проблем, які хвилюють виборців. Зокрема йшлося про облаштування місць паркування транспорту в центрі міста, про реалізацію програми «Безпечне місто», про недостатню кількість громадських вбиралень та відсутність на зупинках інформації щодо графіку руху маршруток. Як з’ясувалося, таблички з розкладом вішають, але їх хтось зриває.
Також ухвалили декілька звернень до Президента, прем’єр-міністра та до Верховної Ради відносно тарифів на комунальні послуги, створення госпітального округу на базі Володимир-Волинського ТМО, обмеження штрафних санкцій щодо теплогенеруючих підприємств, недопустимість проведення виборів на окупованих територіях, встановлення теплових лічильників у багатоповерхівках.
Затим перейшли до обговорення головного питання - внесення змін до бюджету міста на 2016 рік. Вирішили виділити гроші на оплату виконаних робіт з асфальтування доріг, адже обіцяні раніше 50% коштів співфінансування з обласного бюджету на ці потреби так і не надійшли. Також стояло питання щодо доцільності спрямування коштів на будівництво фонтану, бо це дороге задоволення. Лише проектно-кошторисна документація коштує 100 тис. грн. Виникла суперечка і стосовно місця розміщення фонтану. Зійшлися на тому, що спочатку треба розробити проект самої споруди, а тоді вже спільно з громадою шукати для неї найкраще місце.
Після прийняття змін до бюджету затвердили у новій редакції Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців та список присяжних Володимир-Волинського міського суду, обговорили введення додаткових штатних одиниць до штатного розкладу Володимир-Волинської ДЮСШ.
Підтримали депутати створення Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів у Володимирі та висловили бажання долучитися до огляду приміщень, які можуть підійти для Центру, враховуючи всі вимоги.
Не були підтримані депутатами надання згоди на поділ земельної ділянки, на передачу в оренду котелень та теплових мереж, а також звернення про відміну заборони продажу пива (окрім безалкогольного), алкогольних та слабоалкогольних напоїв під час проведення фестивалю «Володимир – 2016» та святкових заходів з нагоди Дня міста.
Анна Коваль, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі