Володимирські футболісти вирішили допомогти Володимиру Пилипюку

Наша газета двічі писала про одинокого мешканця села Микуличі Володимира Пилипюка, який потребує фінансової допомоги і моральної підтримки, оскільки йому необхідна операція на очі, вражені катарактою («Місто вечірнє» №5, №8 2017 року). Повідомлялося, що Володимир Пилипюк пройшов лікування у неврологічному відділенні Володимир-Волинського ТМО і був направлений на обстеження до обласних офтальмологів. Згідно з діагнозом, Володимиру необхідна операція, інакше йому загрожує повна втрата зору. Нині Володимир Пилипюк перебуває в оселі свого племінника у Локачинському районі. Жителі села Микуличі відгукнулися на біду свого односельця і зібрали майже три тисячі гривень. Також 1000 гривень виділила Хобултівська сільська рада. Не стоять осторонь і зовсім чужі люди…
Володимирчанин Дмитро Корчун навчається у Львівському національному університеті «Львівська політехніка» в інституті енергетики та системи керування. Побачивши в газеті «Місто вечірнє» публікацію про Володимира Пилипюка, юнак, керуючись принципом любові до ближнього, відвідав хворого в лікарні. Дмитро вважає, що на щастя заслуговує кожна людина, не залежно від того, як вона обійшлася із власним життям. Дмитро захоплюється спортом, є гравцем львівських «Карпат», а тому вирішив, що його товариші відгукнуться також на біду, яка спіткала мешканця Микулич. Хлопець звернувся до голови Володимир-Волинського осередку “Національного корпусу” Андрія Неведомського з проханням організувати футбольний турнір з метою збору коштів для Володимира Пилипюка. Для участі в турнірі зареєструвалося п’ять футбольних команд: «Сонечко», «Синьо-жовті отамани», «Національний корпус», «Гриби», «ВВ. Ультрас». Уже зібрано 1.5 тисячі гривень. Також футболісти хочуть погасити заборгованість Володимира Пилипюка за енергоносії.
Принагідно нагадаємо, що спортсмени збирають кошти для воїнів АТО, нещодавно проводили благодійний турнір зі збору коштів на пам’ятник Дмитру Колєснікову.
Хочеться сказати і про неприємні моменти. До редакції телефонував анонімний читач, який назвав себе жителем Микулич. Він заявив, що мешканці села обурені з приводу того, що збирають кошти для Пилипюка, який легковажив своїм здоров’ям. Незнайомому автору дзвінка відповідаємо, що, по-перше, ніхто нікого не може зобов’язати здавати благодійні кошти. По-друге, публікація про Володимира Пилипюка була написана також за сигналом мешканців села, які своїх прізвищ не приховували, а тому надалі редакція вестиме розмову тільки з тими людьми, які офіційно представляться. Дякуємо за розуміння.
Антоніна Булавіна, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі