Володимирські діти з вадами слуху стали чемпіонами України

У Володимир-Волинській загальноосвітній спеціалізованій школі-інтернаті для дітей з вадами слуху на високий рівень поставлене фізичне виховання та розвиток спортивних здібностей. Вихованці школи постійно беруть участь у Всеукраїнській спартакіаді «Повір у себе». Цього року учні молодшої вікової групи були учасниками легкоатлетичних змагань у місті Миколаєві, де брали участь найсильніші команди з усіх областей України. П’ятеро юних володимирчан повернулися з медалями та грамотами. Учениця 6-го класу Вікторія Мартинюк здобула 3-е місце в метанні м’яча. Шестикласник Олександр Маковський посів 2-е місце у цьому ж виді спорту і завоював «бронзу» у забігу на 60 метрів, виконавши 2-й розряд дорослого спортсмена. Переможцем у метанні м’яча став Богдан Павлюк. Зі старшої вікової групи відзначилися восьмикласник Володимир Сергатюк, якому дісталося 2-е місце у штовханні ядра, а 1-е місце здобув дев’ятикласник Олексій Антонюк. Він же виконав 1-й дорослий розряд у забігу на 400м, що принесло юнакові 3-є місце.
У «Молодій гвардії» в Одесі проходили змагання з настільного тенісу, в яких семикласник Володимир Сущ зайняв 3-є місце. Гордістю школи стали Софія Брилюк і Олена Веремчук, які вибороли титули чемпіонок України з пляжного волейболу.
Своїми успіхами юні спортсмени завдячують як власним прагненням до успіхів, так і добрим та одночасно вимогливим вчителям фізкультури Миколі Шевчуку та Валерію Кравченку.