Володимиро-Волинський педколедж приймав гостей з усієї України

Публікації

22 листопада у Володимир-Волинському педагогічному коледжі проходила науково-практична конференція «Сучасна наука та освіта Волині» У заході взяли участь науковці, що з’їхалися у місто з усієї України.
Відкрив конференцію перший заступник голови регіональної ради молодих вчених при управлінні освіти, науки та молоді Волинської ОДА, голова циклової комісії мистецьких дисциплін педагогічного коледжу Богдан Жулковський. Також привітала учасників головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої та вищої освіти управління освіти, науки та молоді ОДА Лариса Роговська та вручила подяки представникам регіональної ради молодих вчених.
Директор педколеджу Микола Савельєв повідомив, що всеукраїнська конференція проводиться у коледжі вже вдруге, адже Агатангел Кримський, ім’я якого носить заклад, все своє життя присвятив науці. Знаковим є й те, що цього року Українська академія наук святкує своє 100-річчя. Організаторів конференції Микола Григорович відзначив подяками. Завершила вітальну частину голова регіональної ради молодих вчених Олена Назарук.
У рамках конференції впродовж дня проходили секційні засідання з філології та журналістики, психології та правознавства, історії, мистецтва, культури та релігії, географії та біології, технічних, фізико-математичних та економічних наук. Також мова йшла про теорію та історію педагогіки, інноваційні технології в системі освіти.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі