Володимирчани вшанували подвиг героїв Чорнобиля

Тридцять два роки не стихає біль від втрат, завданих катастрофою на Чорнобильській АЕС, і продовжує жити пам’ять про тих, хто ціною свого здоров’я і життя врятував наш світ від ще страшнішого лиха. Вшанувати їхній подвиг, вклонитись мужності, самовідданості ліквідаторів, пам’яті про всіх, хто постраждав від аварії на ЧАЕС, під час панахиди, що проходила у Свято-Миколаївській церкві, прийшли секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський, голова Володимир-Волинської міської добровільної організації «Спілка «Чорнобиль» Світлана Богайчук, учасники тих подій та члени їхніх сімей.
Після богослужіння небайдужі містяни віддали данину шани володимирчанам – ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС, поклавши квіти до пам’ятника що у військовому містечку №2, біля храму Юрія Переможця.
Під час заходів, які продовжились урочистими зборами та концертом у культурно-мистецькому центрі, секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський ще раз подякував учасникам тих подій за їхній подвиг та вручив грошові допомоги від влади міста учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС і членам їхніх родин.

Розділ новин: 

Коментарі