Володимирчани дізналися «Правду про торгівлю людьми»

Нещодавно у Володимир-Волинському міськрайонному центрі зайнятості відбувся захід у рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка підтримується міжнародною спільнотою та проходить в Україні з 25 листопада по 10 грудня. Мета цієї акції – привернути увагу до проблеми насильства у суспільстві.
У рамках заходу було проведено семінар «Правда про торгівлю людьми». На зустріч був запрошений волонтер благодійного фонду «Преображення» Олександр Чернишов. Учасників семінару ознайомили з такими поняттями як «торгівля людьми», «сучасне рабство», «насильство» та його види.
-Нас постійно запрошують як волонтерів благодійного фонду «Преображення» розповідати людям правду про торгівлю людьми. Ми залюбки взяли участь у цій щорічній акції, – розповідає Олександр. – Завжди маємо бажання доносити правдиву інформацію українцям, аби вони не потрапляли у складні життєві ситуації.
Присутні також дізналися про нові форми та методи вербування, експлуатації людини, ризики, які чекають у випадку нелегального працевлаштування, а також про діяльність міжнародних та неурядових організацій, які можуть допомогти постраждалим від насильства і торгівлі людьми в Україні та за кордоном у разі потреби. Крім того, учасники заходу отримали інформацію щодо правових аспектів працевлаштування в іноземних державах.
Олексій Біянов, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі