Володимир Вронський: «Головна наша місія – допомогти знедоленим дітям вижити і навчити їх добра, милосердя й любові до ближнього»

У №37 нашого видання від 10 вересня цього року в публікації ми розповідали про благодійний дитячий центр «Відродження» у селищі Жовтневому,що поблизу Нововолинська. Засновником центру є громада християн віри Євангельської з церкви «Спасіння», де слово Боже проповідує пастор Володимир Вронський. Нагадаємо, що завідує центром його дружина Валентина Олексіївна, якій допомагають бухгалтер Інна Тимчук, учителі місцевої ЗОШ №8 Галина Москальова, Раїса Кадира, Світлана Россадіна, Тетяна Кривоніс, Ангеліна Карась, Юлія Музичук Тетяна Махайлюк, Оксана Дудік, Віта Лавренюк, а також кухарі Галина Рижук. Тут не лише щодня годують дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківської опіки та із проблемних сімей безкоштовними обідами, а й купують їм взуття, одяг, шкільні приналежності, допомагають готувати домашні завдання, змістовно відпочивати і проводити дозвілля у кількох гуртках. Найвищою нагородою за цю благородну місію для всіх цих людей є щирі дитячі усмішки та сяючі очі вихованців.
За словами засновника Центру пастора Володимира Вронського, за час, який минув від дня нашої публікації, у них майже вдвоє збільшилася кількість підопічних. Якщо раніше сюди постійно приходили 25-30 дітей, то тепер їх уже 45. Запрацював також і гурток «Умілі ручки», на заняттях якого педагог Галина Вигорій навчає вихованців малювати та вирізати різні вироби і прикраси для новорічних та різдвяних свят із підручних матеріалів: матерії, паперу, галузок ниток і т.д. Силами гуртківців прикрашено зал, де діти 29 грудня підготували і провели святковий вечір, на який запросили батьків учителів та всіх бажаючих жителів селища.А наступного дня вони виступили з концертом і перед прихожанами церкви у храмі.
-Ви б тільки бачили, з якою радістю і з яким завзяттям діти прикрашали зал, як старанно розучували віршики, пісні та колядки, з яким нетерпінням чекали свята, як раділи, що їхні зусилля достойно оцінили глядачі, - розповідає отець Володимир.

Розділ новин: 

Коментарі