Володимир-Волинський залишається без потяга на Київ

142 сполученням Київ – Львів.
Відтепер Володимир-Волинський, Маневицький та Іваничівський райони залишаться без прямого залізничного сполучення з столицею.
У подібній ситуації опинились жителі сусідньої Львівщини Червоноград та Сокаль їм тепер доведеться їхати до столиці з пересадкою у Львові, або Ковелі.
Найбільше скасування цього потягу сполученням Львів-Київ вдарить по студентах, адже їм доведеться добиратись на навчання купуючи у повну вартість квитки на автобуси, абож з численними пересадками добиратися на місце навчання.
Обурені скасуванням потягу на Рівненщині та Житомирщині там на північній гілці сполучення Києва та Львова залишається лише міжнародний потяг Київ – Варшава квитки у якому значно дорожчі.
За спостереженнями пасажирів потягу менеджмент «Укрзалізниці» був абсолютно безграмотним, що і дає зараз можливість посадовцям стверджувати про економічну недоцільність курсування пасажирського потягу на цьому напрямку.
Так на відміну від попередника (потяга 659/660) який ходив декілька років тому в 141 скасували усі загальні вагони, ще й обмежили число плацкартних місць.
Крім того попри те, що квитків на цей потяг у продажі в останні перед відправкою дні постійно не було в останній момент з’являлись додаткові вагони, які й курсували напівпорожніми.
Обурені мешканці деяких населених пунктів обіцяють акції протесту аж до перекриття доріг.
Далі буде… Адже потяг курсуватиме лише до 20 лютого 2015 року.
Джерело: Волинь і світ.

Розділ новин: 

Коментарі