Володимир-Волинський територіальний центр відвідали гості з Німеччини

Вже стало традицією, що на різдвяні свята до Володимир-Волинського тер центру в Льотниче приїздять колядники, самодіяльні гурти і інші гості з вітаннями і концертними програмами. Ось і цього року благу вість про народження Христа принесли до мешканців відділення стаціонарного догляду 14 січня 2019 року аматорський колектив «Берегиня» Університету третього віку села.Льотниче, учні недільної школи храму Віри, Надії, Любові та гості з Німеччини.
Теплими щирими словами та з посмішками на вустах зустріли своїх гостей працівники та мешканці відділення стаціонарного догляду для постійного проживання. Різдвяний настрій зустрічі додав радості у серцях людей і вони всі разом співали українські колядки та щедрівки.
Від адміністрації терцентру привітали присутніх з Різдвяними святами директор Любов Столярчук, яка побажала душевного тепла, затишку, щасливого довголіття, міцного здоров’я. З допомогою перекладача з німецької Ірини Чубок, поспілкувавшись в теплій та дружній атмосфері довіри та доброзичливості з підопічними, гості з Німеччини пройшлись по затишно влаштованих коридорах та кімнатах, ознайомилися з умовами проживання у відділенні та подарували підгузники.
Людмила Широчук, завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома

Розділ новин: 

Коментарі