Володимир-Волинський театр презентував своє мистецтво на Всеукраїнському фестивалі в Очакові

З 28 по 30 червня народний аматорський театр Володимир-Волинського районного будинку культури взяв участь у XX-у Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена», який відбувався у м. Очаків Миколаївської області. Один з найкращих аматорських народних театральних колективів Волині, володар перехідного призу ім. Наталії Ужвій, народний театр Володимир-Волинського районного будинку культури гідно представив своє мистецтво на півдні України.
П’єса для дорослих Володимира Даниленка «Гроші для Йонеску», яку аматори сцени показали на фестивалі, була однією з найскладніших за гостротою висвітлення проблем суспільства у сучасній драматургії. Наш творчий колектив блискуче презентував свою виставу, завоював симпатію глядачів і виборов ІІІ-є місце та оригінальний приз серед 23-х колективів зі всієї України. Хоча при цьому не обійшлось без курйозів. При підбитті підсумків журі несправедливо знизило бали нашим володимирянам, аргументуючи тим, що вистава тривала трохи більше визначеного ліміту часу. Проте колектив з м. Каховка, який отримав Гран-прі, теж перевищив ліміт, але журі на це «заплющило очі». Були й інші недоречності у суддівстві.
Після вистави до наших акторів підходили глядачі, які зрозуміли цікавий режисерський задум вистави (режисер-постановник Віталій Герасимлюк, режисер Микола Алєйніков) і відчули емоційні образи героїв, створені нашими акторами Галиною Паламарчук, Владиславом Дворецьким, Тетяною Дьоміною, Ольгою Савіною, Ігорем Чмухом, Романом Віслобоковим, Любомиром Гапоном та Анною Пасічник.
Під час перебування в Очакові наш колектив підтримав автор п’єси Володимир Даниленко та побажав успіху, зателефонувавши з Києва.
У рамках фестивалю проходив конкурс гумористів, у якому взяв участь досвідчений і талановитий актор нашого театру Микола Алєйніков. За яскраве образне прочитання гумору він отримав спеціальний диплом.
Ця творча поїздка відбулась завдяки зусиллям та ініціативі директора районного будинку культури Людмили Оцалюк, яка підтримувала колектив протягом усієї поїздки.
Незважаючи на далеку та нелегку дорогу, володимир-волинські артисти з хорошим та піднесеним настроєм повернулися додому, щоб створювати нові творчі доробки.
Ігор Чмух, методист Володимир-Волинського РБК

Розділ новин: 

Коментарі