Володимир-волинський олігарх Сергій Ковальчук за сприяння губернатора орендуватиме землю на території Хобултівської сільради

Таке розпорядження голови ОДА Володимира Гунчика з’явилося на офіційному сайті облдержадміністрації 19-го травня, пише «Буг». У документі вказано: «Дозволити приватному підприємству «Універсам» розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,78 га, розташованої за межами населених пунктів Хобултівської сільської ради Володимир-Волинського району».
Дозвіл на розробку документації надається із подальшою передачею її ПП «Універсам» в оренду на 49 років із зміною цільового призначення для обслуговування комплексу будівель. Що ж саме будуватиме пан Ковальчук під хобултівським лісом – наразі не відомо.
18-го травня, під час свого візиту у Володимир-Волинський район губернатор Гунчик підкреслив, що у питанні виділення земель першочергова увага надається учасникам АТО. Ситуація із земельними наділами саме по Хобултівській сільраді і так не проста. Громада зверталася із проханням до Володимира Гунчика вплинути на декана Володимир-Волинського деканату благочинного Пилипця, який судиться із районною радою за 32 гектари землі для ведення фермерського господарства за межами вищезгаданої сільради.
Гунчик дав розпорядження знайти резервні землі різного призначення для виділення їх сім’ям воїнів АТО. А вже 19-го травня підписав розпорядження про дозвіл на оформлення технічної документації. Ось тільки не учасникам антитерористичної операції, а можновладцю Ковальчуку.
Підготувала Міла Сергєєва

Розділ новин: 

Коментарі