Володимир-волинські волонтери отримали медалі «За жертовність і любов до України»

19 лютого 2015 року священик собору Різдва Христового, що у Володимирі-Волинському, отець Ігор Бігун вручив двом кращим волонтерам Володимирщини – Сергієві Кобі та Вірі Чайковській-Тарликовій – медалі «За жертовність і любов до України». Відзнака, започаткована Святійшим Патріархом Київським і всієї Русі-України Філаретом, для депутатів міської ради стала високою нагородою за їхню активну волонтерську діяльність.
-Безперечно, приємно було отримати медаль від Української Церкви, але не меншою нагородою є для мене вдячні очі побратимів, коли вони отримують необхідне для ведення бойових дій чи особистих потреб на передовій. Не за медалі ми боремося, а за українську державність, невід’ємною складовою якої є соборність земель. Уся країна стежить за перебігом подій на Донбасі й на території прилеглих областей. Ми разом з нашими хлопцями радіємо їхнім перемогам та успіхам. Ми разом з ними відчуваємо біль втрати бойових побратимів. Тому найбільшою винагородою в такий складний для України час для мене особисто стане те, коли в результаті моєї діяльності збережеться якомога більше життів наших вояків, - каже Віра Чайковська-Тарликова, на базі відпочинку якої в урочищі Гряда майже безкоштовно проходять психологічну реабілітацію бійці АТО.
З липня 2014 року і по сьогоднішній день збирає і доставляє гуманітарні вантажі бійцям українських Збройних сил та добровольчих батальйонів на Донбас голова Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська Сергій Коба. З його активною участю за період діяльності комітет відправив на передову в зону бойових дій більше 200 тонн гуманітарного вантажу на суму близько 5 мільйонів гривень.
-Я щиро вдячний за таку високу церковну нагороду. Вона не є виключно моєю, а належить кожному волинянину, який нині допомагає відстоювати незалежність України. Для мене особисто медаль від Святійшого Патріарха Філарета стала доказом того, що в нашому місті, як і в інших куточках України, люди – єдині. Вірю, що перемога буде за нами. З нами Бог і з нами правда! – сказав Сергій Коба.
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі