Володимир-волинська організація «Союзу українок» переїхала в нову світлицю

25 листопада володимир-волинська організація «Союзу українок», яка цього року відзначає свій 20-літній ювілей, справила новосілля. Міська влада надала союзянкам нове приміщення для світлиці, яке знаходиться у центрі міста, на вул. Івана Франка, 3. І нехай це зовсім невеличка кімната, проте вона відповідає побажанням організації, яка хотіла мати свій офіс у зручному для відвідувань місці, на першому поверсі, неподалік від КМЦ та обов’язково біля української церкви. Тож був привід заразом відсвяткувати і входини, і річницю створення міськрайонної  організації.
У новому приміщенні, естетично оздобленому в українському стилі, на окремих світлинах можна побачити й історію місцевої організації,  фотографії Ольги Шліхти та Ольги Стольницької – жінок, які очолювали володимир-волинський осередок у минулі роки. І їх, і всіх членкинь «Союзу українок», яких уже немає поряд з нами, цього дня згадали і вшанували теперішні союзянки та гості, що розділили з ними свято.
За православною традицією, священики собору Різдва Христового та новозбудованої  церкви Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії Микола Удуд і Євген Рябець провели чин освячення світлиці та благословили організацію на подальшу плідну діяльність у справі шанування, збереження та поширення наших національних традицій, захисту української жінки – берегині й трудівниці та безпеки й уславлення у світі всієї Української держави. Священики передали організації відзнаку від владики Михаїла та подарували ікони.
Із теплими словами вітань виступили міський голова Петро Саганюк, голова устилузької організації «Союзу українок» Ніна Гук, союзянка Надія Цикалюк, голова Володимир-Волинської спілки промисловців і підприємців Наталія Любімцева, які також прийшли з подарунками. Звісно, привітала посестер і голова володимир-волинської організації «Союз українок» Віра Чайковська-Тарликова, яка зокрема повідомила, що сьогодні у нашому  міськрайонному осередку налічується біля сотні активісток, віком від 15 до 90 років. Організація є потужною і такою, що набуває все більшої популярності у місті та районі.
Затим Віра Анатоліївна зі щедрою українською гостинністю запросила присутніх на частування. Під час смачного фуршету вона вручила від осередків організації різних рівнів відзнаки за плідну діяльність Ірині Зай, Оксані Веремко, Тетяні Борис, Надії Дмитрук, Антоніні Солодусі та запропонувала підняти келихи за всіх посестер,  кожна з яких вносить свій посильний вклад у роботу та велику загальну справу «Союзу українок».
Під час заходу союзянки виконували патріотичні пісні. Подарувала присутнім чудову композицію володарка неперевершено гарного голосу Тетяна Пасієвич.
На завершення зустрічі зробили загальне фото на згадку біля новозбудованого храму Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії, а настоятель церкви о.Євген влаштував присутнім цікаву екскурсію всередині споруди, розповівши про те, що зроблено, та поділившись задумами на найближче майбутнє.
Міла Сергєєва, м. Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі