Володимир-волинець Олександр Чишій ще з минулорічних кастингів щиро вірив у свою маленьку перемогу

Юність – це чудовий час надій і впевненості у тому, що всі мрії обов’язково здійсняться. Про свою маленьку перемогу на великій сцені давно мріяв і Олександр Чишій. Уже більше року він буквально жив цим палким бажанням, якому судилося збутися.
Звістка про те, що чотирнадцятирічний хлопець із древнього міста Володимира-Волинського здивував суддів та глядачів проекту «Голос країни. Діти» своїм голосом, таємничістю і талантом, сколихнула всю Волинь. Під час сліпих прослуховувань Сашко співав за ширмою, що дало можливість усім глядачам відчути себе на місці тренерів. Унікальний вокал хлопця – надзвичайно високий чоловічий голос (дискант) – вразив відразу двох тренерів співочого проекту. Тому бачити у своїх командах Олександра Чишія забажали Потап і Тіна Кароль, які повернулися до нього. Щастю юного володимир-волинця не було меж, бо продовжувати участь у популярному вокальному проекті без найменшого сумніву Сашко вирішив під керівництвом Тіни Кароль.
-З перших хвилин на проекті Олександр мріяв потрапити в команду Тіни Кароль. Тому в момент, коли до нього повернулося крісло співачки, син був на сьомому небі від щастя, - каже Сашкова мама Богдана Чишій.
Свої творчі здібності талановитий мешканець Володимира-Волинського почав проявляти ще у п’ятирічному віці. Якось маленький Сашко захищав честь дитсадка «Дзвіночок»: він тоді виконав пісню про коника-стрибунця. Саме тоді рідні виявили співочий хист дитини. Тому невипадково першокласника Олександра записали навчатися гри на гітарі.
Серйозно зайнятися співом хлопчику випала нагода у дев’ятирічному віці. Батьки Сашка згадують, як з першого прослуховування їхньому синові без проблем вдалося вступити до зразкової вокальної студії «Ладомир», де він успішно навчається до сьогодні. Працює із здібним учнем досвідчений педагог Галина Тюрікова.
Співочий талант Сашко поєднує з іншими захопленнями, зокрема із грою на музичних інструментах, адже він навчається у Володимир-Волинській музичній школі по класу гітари та фортепіано.
Нині Сашко – дев’ятикласник Володимир-Волинської ЗОШ №2. Учень захищає честь школи на різноманітних заходах, концертах, він також є учасником клубу КВК. Успіх його супроводжує не тільки в захопленнях, а й у навчанні.
-У школі Олександр завжди був відмінником. Хоча й доводилося пропускати уроки, проте син самостійно з недитячою наполегливістю наздоганяв пропущене, - зазначає Богдана Любомирівна.
Серед здобутків обдарованого старшокласника численні перемоги на міжнародних та всеукраїнських мистецьких конкурсах. У 2014 році Олександр отримав ІІ премію Всеукраїнського відкритого дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу естрадної пісні «Різдвяна зіронька» в Мукачевому та Міжнародного відкритого дитячо-юнацького фестивалю-конкурсу «Яскрава країна» в Одесі, а також обласного конкурсу виконавців на народних струнних інструментах по класу гітари, що проводився у місті Луцьку. Крім того, Сашко став переможцем Міжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв «Підкори сцену» (місто Київ) у номінації «Вокал» та отримав Гран-прі пісенного конкурсу «Юні голоси» і конкурсу «Співаємо пісні Європи», що відбулися у місті Володимирі-Волинському. Він також взяв участь у Міжнародному конкурсі «Золота мушля», який проводився у місті Батумі, отримавши 1 премію.
Разом з тим у Сашка безліч інших дипломів, грамот та подяк. Він любить класичну музику і мріє співати на сценах найвідоміших оперних театрів світу, даруючи людям через свою творчість любов, добро та надію на краще.
Аліна Джарига, м.Володимир-Волинський

Розділ новин: 

Коментарі